Squishmallows

Pluszaki Sguishmallows w dobrych cenach

Zobacz więcej
Filtruj
Kategorie
Wybrane marki
  • więcej
Bohater
Materiał
Dostępność
Ocena
Cena
Wiek
  • więcej
Dla kogo
Wyczyść filtry

Wybrane marki: squishmallows usuń

Squishmallows

Squishmallows - marka zabawek pluszowych

Squishmallows to marka innowacyjnych pluszowych zabawek, która została wprowadzona na rynek w 2017 roku przez amerykańską firmę Kelly Toys.

Squishmallows stworzone zostały na wzór japońskich pluszowych zabawek, zwanych kawaii. Charakteryzują się okrągłym kształtem i dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach oraz mogą mieć rozmaite tekstury. Zabawki przypominają ulubione zwierzęta, np. psy, koty, czy króliki. Marka stworzyła ponad 1000 postaci o unikalnych imionach, posiadających swoją indywidualną osobowość, z którą może identyfikować się dziecko.

Squishmallows po raz pierwszy odniosły sukces podczas pandemii COVID-19 w 2020 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie kolekcjonerzy Squishmallow publikowali zdjęcia i filmy ze swoimi ulubionymi pluszowymi zabawkami. Co ciekawe maskotki te kolekcjonują także dorośli, a w USA zapanował istny szał na punkcie kolekcjonowania Sqiushmallows.

Marka zdobyła uznanie konsumentów i jest zdobywcą wielu nagród oraz wyróżnień m.in. w 2021 r. otrzymała prestiżowy tytuł National Parenting Products Awards.

Pluszaki Squishmallows

Zabawki Squishmallows wykonane są delikatnej i super miękkiej tkaniny Spandex EF i występują aż w 12 różnych rozmiarach. Każdy pluszak ma swój unikalny charakter i inne upodobania. Np. Squishmallows Gustavus Szary Pies to indywidualista, który jest bardzo lubiany i ma wielu przyjaciół. Ceni jednak samotność i lubi przebywać sam na sam ze swoimi myślami.

Squishmallows Legacy Królikorożec uwielbia przebywać w swoim pięknym ogrodzie wśród kwiatów i podziwiać kolorowe motyle. Słonik Cherish lubi z kolei jazdę na rolkach i urządzanie pikników na piaszczystej plaży, a jego ulubionym posiłkiem są kanapki z masłem orzechowym i bananami. Squishmallows Bri Różowa Sowa bardzo dużo podróżuje ze swoimi rodzicami, a kiedy wraca z dalekich wyjazdów, zaprasza do siebie swoich przyjaciół i opowiada o przeżytych przygodach.

Maskotki Squishamallows dostępne są pojedynczo lub w wieloelementowych zestawach. Każdy z pluszaków jest bardzo starannie wykonany oraz posiada sympatyczną buzię, która rozczula każde dziecko. Pluszaki można zgniatać, ściskać, przytulać i używać ich jako poduszki, co pozwala dziecku wyładować emocje, uspokoić się i wyciszyć po intensywnym dniu. Dodatkowo zabawki zapewniają poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, a dzieci traktują je jak swoich przyjaciół.

Zapoznaj się z naszą ofertą pluszaków marki Squishmallows i wybierz swojego ulubionego zwierzaka.

więcej