Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Płeć
  • więcej
Dyscyplina sportu
Materiał
  • więcej
Rozmiar buta
  • więcej
Wysokość cholewki
Rodzaj zapięcia obuwia
Rodzaj obuwia

Buty do piłki nożnej

Obuwie piłkarskie z naszej oferty to specjalnie zaprojektowane buty z wypustkami pod podeszwami. Służą do lepszego poruszania się na boisku trawiastym i są wykorzystywane w treningu piłki nożnej. 

Nowoczesne buty piłkarskie

Buty piłkarskie ewoluowały wraz z grą i zmieniały się wraz z obowiązującymi zasadami oraz warunkami gry.  W naszej ofercie można znaleźć nowoczesne buty piłkarskie lekkie, z dzianinowym kołnierzem w kostkach, który zapewnia optymalną stabilność, a jednocześnie nie ogranicza swobody ruchów. 

Piłkarskie buty na murawę 

Na naturalnych nawierzchniach i podczas gry na miękkim podłożu najlepiej sprawdzą się buty do piłki nożnej typu wkręty lub lanki. Obuwie piłkarskie różni się materiałem, z których zrobione są korki. Buty wkręty najczęściej wykonane są z aluminium i szczególnie sprawdzają się na grząskim podłożu. W lankach korki wykonane są z twardej gumy, dlatego też będą odpowiednie do gry na nieubitej glebie.  

Cholewka obuwia piłkarskiego pod wieloma względami staje się ważnym elementem gry. Dlatego też do jej wykonania używa się różnych materiałów, które mają wpływ na grę na boisku. Buty piłkarskie wyposażone w korki zapewniają doskonałą przyczepność na murawie podczas każdej pogody.

Buty halowe do gry na sali sportowej 

Obuwie przeznaczone do gry na hali cechuje się płaską podeszwą i cholewką wykonaną z materiałów syntetycznych. Podczas gry na parkiecie buty halowe zapewniają maksymalną przyczepność do podłoża dzięki zastosowaniu nowoczesnego rodzaju niebrudzącej i wytrzymałej gumy. Firma Nike używa niskiego kołnierza DynamicFit, który otula stopę, dając uczucie wygody. Zapewnia to precyzyjną kontrolę nad piłką nawet przy dużych prędkościach na równych i twardych nawierzchniach. 

Buty turfy odpowiednie na boisko

Na twarde boiska z trawą syntetyczną dostępne są specjalnie zaprojektowane buty turfy. Drobne, blisko siebie rozmieszczone korki piłkarskie zwiększają przyczepność i poprawiają zwrotność na twardych nawierzchniach, a nawet na śniegu. 

Obuwie piłkarskie skórzane a syntetyczne

Wiele popularnych butów piłkarskich ma skórzaną cholewkę. Dobrej jakości buty piłkarskie wykonane ze skóry gwarantują komfort, a także większą kontrolę nad piłką, dzięki czemu drybling i kopnięcia są bardziej precyzyjne. Obuwie piłkarskie wykonane ze skóry to dobre rozwiązanie dla gracza technicznego. Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę na dopasowanie do stopy, mając na uwadze fakt, iż podczas użytkowania skóra delikatnie się rozciągnie. 

Buty piłkarskie ze skóry syntetycznej i materiałów sztucznych stały się popularne, gdyż obuwie to jest lekkie i łatwe w pielęgnacji. Materiał syntetyczny z mikrowłókien pozwala zastosować szeroką gamę kolorów i wzorów, która zadowoli każdego miłośnika piłki nożnej.

Buty piłkarskie dla dzieci, juniorów i profesjonalistów

W naszej ofercie znajdują się buty piłkarskie dla każdego bez względu na poziom zaawansowania. 

Sprawdź naszą ofertę butów do gry w piłkę. Warto zadbać o dobre obuwie piłkarskie od najmłodszych lat. Dobrze dopasowane buty do piłki nożnej dla dzieci ze wzorem ulubionego klubu piłkarskiego, będą świetnym wyborem dla początkującego futbolisty. 

więcej

Sprawdź więcej artykułów o butach do piłki nożnej

Wszystkie artykuły

Buty do piłki nożnej

najczęściej zadawane pytania