Trylogia Hell

Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Seria
Wydawnictwo
Cena
Ocena

Seria Hell

Trylogia Hell to seria książek z pogranicza literatury obyczajowej, romansu oraz young adult. Ich autorką jest Katarzyna Barlińska, publikująca pod pseudonimem Herytiera Pizgacz. Kolejne powieści wchodzące w skład sagi to: „Start a Fire. Runda pierwsza”, „Start a Fire. Runda druga”, „Burn the Hell. Runda trzecia.” i „Burn the Hell Runda czwarta”. Dodatkowo ukazała się publikacja pt. „Hell Journal”, zawierająca cytaty z trylogii, zdjęcia, ciekawostki dotyczące głównych postaci, a także miejsce na prowadzenie własnego dziennika uczuć.

Hell – trylogia o zakazanej miłości

Główną bohaterką Trylogii Hell jest Victoria Clark – bystra uczennica szkoły średniej, mieszkająca w kalifornijskiej miejscowości Culver City. Prowadzi ona życie przeciętnej nastolatki; imprezuje ze znajomymi, często kłóci się ze swoim bratem bliźniakiem i opiekuje się psem. Wychowuje ją nadopiekuńcza matka, która wymaga od niej rygorystycznego przestrzegania zasad moralnych.

Pewnego dnia Victoria spotyka tajemniczego, czarnookiego i wyjątkowo przystojnego chłopaka o imieniu Nathaniel. Okazuje się on być zupełnym przeciwieństwem bohaterki – jest niepokorny, buntowniczy, bierze udział w nielegalnych walkach bokserskich, a także odrzuca wszelkie zasady moralne i nie uznaje autorytetów. Dziewczyna jest jednak przekonana, że w głębi duszy to dobry człowiek. Wchodzi z nim w związek miłosny – na przekór wszystkim różnicom, opiniom najbliższych i zdrowemu rozsądkowi.

Hell – książki o toksycznej relacji pełnej namiętności

Książki Herytiery Pizgacz tworzące Trylogię Hell jest pełna namiętności, intryg oraz niebezpiecznych sytuacji. Bohaterowie jednocześnie nienawidzą się, kochają i pożądają. Ich relacja okazuje się mocno toksyczna oraz wyniszczająca emocjonalnie. Victoria staje przed trudnymi wyborami, które mogą zaważyć na całym jej dalszym życiu. Herytiera Pizgacz w swoich książkach zwraca także uwagę na problemy komunikacyjne w związku.

W naszej księgarni internetowej znajdziesz wszystkie książki z Trylogii Hell Herytiery Pizgacz. Wybierz jedną z nich dla siebie lub bliskiej osoby.

więcej