Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Wiek
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Karmienie dziecka

Nawet jeśli pociecha osiągnęła już wiek pozwalający jej na trawienie posiłków o gęstszej konsystencji, to ograniczone umiejętności motoryczne mogą ograniczać możliwość samodzielnego spożywania posiłków. Butelki dla niemowląt lub miseczki dla dzieci to tylko niektóre akcesoria z naszej oferty, które pomagają w karmieniu.

Akcesoria wspomagające karmienie noworodka

Współcześnie, wiele matek decyduje się na karmienie butelką noworodka nawet na wczesnym etapie jego rozwoju. Akcesoria typu antykolkowa butelka jest w stanie umożliwić karmienie w bezpieczny i zdrowy sposób. Smoczek z funkcją perforacji powietrza niweluje szanse wystąpienie kolki niemowlęcej. Dodatkowo wiele z tego typu urządzeń wyposaża się w filtr (nazywany też sitko-mikserem). Dzięki czemu konsystencja mieszanki jest optymalna dla dziecka.

Akcesoria wspomagające karmienie dziecka

Żołądek jednolatka jest w stanie przetrawić wiele z potraw, które jedzą również dorośli. Warzywa, owoce lub gotowane mięso to posiłki mogące znaleźć się w menu rocznego dziecka. Talerze i miseczki dla dzieci sprawdzą się w roli zastawy dla najmłodszych. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na rodzaj tworzywa, z którego wykonano naczynie. Najbardziej bezpieczne dla zdrowia dziecka surowce to plastik, silikon oraz tworzywo bambusowe.

Standardowe obiadki dla dzieci to zazwyczaj zupki, kleiki i kaszki o rzadkiej konsystencji. Do ich spożywania niezbędne są sztućce dla dzieci. W naszym asortymencie znajdują się zestawy z łyżką i widelcem. Dzięki nim dziecko może rozpocząć samodzielną naukę jedzenia. Akcesoria wykonywane są z miękkiego i bezpiecznego (wolnego od BPA, ftalanów i PVC) tworzywa.

W naszym asortymencie znajdziesz również smoczki do karmienia, pojemniki do przechowywania pokarmu, podkładki, różnorodne śliniaczki, gryzaki do karmienia, sterylne saszetki na żywność i wiele innych produktów, które sprawią, że karmienie będzie znacznie łatwiejsze. Przejrzyj ofertę i wybierz najlepszy zestaw dla dziecka.
 

więcej

Kategorie

Strefa marek

Podobne do ostatnio oglądanego