Audiobooki

Audiobooki to nic innego jak książki czytane przez lektora lub lektorów. Umożliwiają zapoznawanie się z literaturą w wielu warunkach, w których tradycyjne czytanie jest niemożliwe: podczas niewymagającej uwagi pracy, gotowania, jazdy samochodem czy sprzątania. Książki do słuchania to zarówno powieści fabularne, jak i biografie, poradniki, książki kucharskie, bajki i baśnie czy lektury szkolne – oferujemy je w abonamencie na audiobooki w Empik Go oraz samodzielnej. W naszej ofercie znajdują się dziesiątki tysięcy tytułów do pobrania, czytanych przez lektorów, aktorów, wokalistów, a nawet samych autorów.

Najlepsze audiobooki polskich autorów

Polskie audiobooki obejmują książki wszystkich kategorii. W naszej ofercie można znaleźć między innymi historie czytane z gatunku fantastyka – miłośnikom tego gatunku polecamy szczególnie opowieści Andrzeja Sapkowskiego, w tym absolutnie kultowego „Wiedźmina”. Fani kryminałów, sensacji czy thrillerów docenią między innymi „Wyrwę” spod pióra Wojciecha Chmielarza, a seria z Joanną Chyłką Remigiusza Mroza doda emocji wielu wieczorom czy godzinom podróży.

Oferujemy także polskie podcasty, w tym popularne „Kryminatorium” Marcina Myszki czy „Włosomaniaczka rozmawia” Agnieszki Niedziałek, czyli mnóstwo rozmów i opowieści dostarczanych regularnie w formie odcinków. Nie brakuje też poradników, a także książek czytanych przez lektora o turystyce i podróży.

Popularne audiobooki zagranicznych autorów

W ofercie mamy także audiobooki zagranicznych autorów. Wśród nich można znaleźć zarówno te fabularne, jak i dzieła popularnonaukowe, reportaże, poezję, poradniki czy audiobooki naukowe. Tym, którzy lubią czuć dreszczyk strachu i emocji, polecamy w szczególności książki Stephena Kinga czytane przez lektora. Na wysłuchanie zdecydowanie zasługują również najsłynniejsze kryminały pióra Wojciecha Chmielarza czy najlepsze dzieła literatury pięknej obcej, autorstwa np. George’a Orwella.

Szukając czegoś do słuchania dla dzieci, nie można przejść obojętnie obok twórczości Charlesa Dickensa oraz serii przygód Sherlocka Holmesa Conana Arthura Doyle.

Wybierz interesującą cię historię i podaruj sobie chwilę dla siebie!

więcej

Audiobooki dla dzieci

zobacz więcej audiobooków dla dzieci

Empik Go Originals

Nauka języka angielskiego

Audiobooki mp3
Angielski dla seniorów. Poziom podstawowy
Angielski dla seniorów. Poziom podstawowy Opracowanie zbiorowe
4.5/5
22,98 zł
Megacena
Angielski. Fiszki mp3. 1000 najważniejszych słów i zdań
Angielski. Fiszki mp3. 1000 najważniejszych słów i zdań Opracowanie zbiorowe
4.1/5
10,68 zł
Megacena

Dowiedz się więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!

Audiobooki – najczęściej zadawane pytania