/ prasa

/ international press

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Ocena
Cena

Prasa obcojęzyczna

Czasopisma zagraniczne to źródło informacji o świecie, bieżących, ważnych wydarzeniach i najnowszych odkryciach naukowych. Lektura zagranicznych gazet branżowych lub lifestylowych może stać się źródłem nowego spojrzenia na opisane na ich łamach tematy. Daje też możliwość rozwijania swoich hobby, pasji i zainteresowań. Dodatkowo może być jedną z form nauki i utrwalania języka obcego. 

W naszej ofercie dostępne się popularne tytuły kwartalników, miesięczników, dwutygodników oraz magazynów prasy zagranicznej wydawanych w innych częstotliwościach, jak też nieperiodyków.

Prasa zagraniczna – dostępna tematyka

W naszej ofercie prasy zagranicznej znajdują się tytuły między innymi dla pasjonatów nauki i historii, osób chcącycy zgłębiać świat biznesu i finansów, komputerów i nowych technologii czy sportu. Tematyka gazet zagranicznych obejmuje również dziedziny takie jak moda, podróże, kulinaria, sztuka czy muzyka. Dostępne są też treści typowo lifestylowe i te pozwalające na rozwój zainteresowań takich jak np. fotografia, manga i anime czy nawet haft krzyżykowy.

Prasa zagraniczna anglojęzyczna

Prasa zagraniczna w języku angielskim stanowii znaczną część naszej oferty. W tym języku dostępne są takie tytuły jak: Vogue (znany fanom mody magazyn) czy czasopismo Elle, na łamach którego opisywane są tematy ważne dla współczesnych kobiet. W ofercie dostępne są także anglojęzyczne tytuły, które ukazują życie znanych i lubianych osób, np. Hello, Majesty czy Royal Life. Wśród magazynów popularnonaukowych dostępna jest seria National Geographic. Warte uwagi zagraniczne gazety o tematyce społeczno-politycznej to The Economist lub tygodnik Time.

W naszej ofercie znajdują się też tytuły zagranicznych czasopism wydawane w kilku innych językach: niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim, rosyjskim oraz ukraińskim.

Przejrzyj naszą ofertę prasy zagranicznej  także w języku obcym i zobacz czy znajdziesz dla siebie coś ciekawego lub inspirującego.
więcej

TOP - international press

zobacz więcej
TOP
Harvard Business Review [US]
TOP
Monocle [GB]
4 Monocle [GB]  
5/5
54,90 zł
TOP
Dazed & Confused [GB]
6 Dazed & Confused [GB]  
5/5
84,99 zł
TOP
Harper's Bazaar [US]
7 Harper's Bazaar [US]  
5/5
89,90 zł
TOP
Veranda [US]
8 Veranda [US]  
5/5
84,90 zł
TOP
Evo  [GB]
9 Evo [GB]  
5/5
54,90 zł
TOP
Foreign Affairs [US]
10 Foreign Affairs [US]  
5/5
88,00 zł

Podobne do ostatnio oglądanego