Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Pojemność (g/ml)
  • więcej
Rodzaj kawy
  • więcej
Kraj pochodzenia kawy
  • więcej

Kawa mielona

Kawa mielona jest dobrą alternatywą kawy ziarnistej, dla osób które nie posiadają młynku lub ekspresu z mielarką. Nasza oferta zawiera wysokiej jakości, dobre kawy mielone o intensywnym, klasycznym smaku i aromacie, kawy mielone smakowe oraz kawy  nisko-kofeinowe i bezkofeinowe, przeznaczone m.in. dla kobiet w ciąży. Oferujemy także stylowe kawy mielone w puszce oraz kawy mielone Lavazza, Jacobs, Barizzo, Dallmayr, Tchibo, Cup&You, a także produkty wielu innych znanych i cenionych producentów kawy.

Najlepsze kawy mielone

W naszej ofercie znaleźć można najlepsze kawy mielone, pochodzące z wysokiej jakości aromatycznych ziaren arabiki i robusty, a także kawy będące ich mieszanką. Odnaleźć można tu także kawy poddane różnym stopniom palenia, od jasnego, aż po bardzo mocne. Dzięki temu nasza oferta zawiera kawy zarówno dla osób doceniających najbardziej intensywny smak i aromat, jak i tych, które preferują małą czarną w lżejszym wydaniu. W naszym asortymencie nie zabrakło także najbardziej delikatnej, mielonej kawy zielonej, a także kaw mielonych bio, powstałych z owoców kawowca dojrzewających naturalnie, bez użycia sztucznych nawozów i pestycydów.

Smakowe kawy mielone

W naszym asortymencie znalazły się także smakowe kawy mielone, będące połączeniem zmielonych, wysokogatunkowych ziaren oraz naturalnych aromatów, m.in. kokosa, pomarańczy, czekolady i mięty, whisky, banana, karmelu oraz wielu innych wyrazistych smaków. Oferujemy także zestawy kaw mielonych smakowych, które doskonale sprawdzą się jako prezent nie tylko dla amatora kawy, ale także każdej osoby ceniącej sobie nowe smakowe doznania. Zestawy te zawierają saszetki z kawą w nawet kilkunastu niecodziennych i zaskakujących smakach, takich jak malibu, szarlotka, creme brulee, pistacja, wiśnie w rumie oraz wielu innych. W naszej propozycji nie zabrakło także  kawy mielonej Starbucks, którą również proponujemy w wielu interesujących smakach.

Sprawdź naszą ofertę delikatesów i wybierz z niej kawę mieloną, z którą chętnie zaczniesz każdy nowy dzień.

więcej

Kawa mielona – najczęściej zadawane pytania