Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Zabezpieczenia
  • więcej

Termometry do ciała

Dokładne termometry do ciała pozwalają na bieżąco monitorować temperaturę organizmu i reagować na wszelkie nieprawidłowości. W naszym asortymencie znajdują się renomowane modele termometrów o szerokim zastosowaniu.

Jakie termometry do ciała wybrać?

Przy wyborze termometru do mierzenia gorączki warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów tego urządzenia. Kluczowe jest miejsce pomiaru – temperaturę można mierzyć doustnie, dousznie, doodbytniczo, pod pachą lub na czole. Metody te różnią się od siebie dokładnością i wygodą. Niektóre termometry nadają się tylko do określonego zastosowania.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne termometry medyczne. Do najpopularniejszych z nich należą modele elektroniczne, w tym bezdotykowe.

Termometry elektroniczne

Dużą popularnością cieszą się termometry elektroniczne, które mierzą temperaturę przy pomocy cyfrowych czujników ciepła. Jest to alternatywa dla klasycznych szklanych termometrów. Cechują się one większą dokładnością i szybkością pomiaru. Do najszybszych urządzeń tego typu należy termometr do ucha, który mierzy temperaturę nawet w 10 do 15 sekund. O jej wysokości informuje zaś specjalnie do tego przeznaczona dioda.

Termometr czołowy - dotykowy czy bezdotykowy?

Niektóre termometry czołowe umożliwiają mierzenie dotykowe, choć znacznie bardziej powszechne są modele bezdotykowe. Cechują się one wysoką dokładnością pomiaru – nawet do 0,1 stopnia Celsjusza. Urządzenia bezkontaktowe dobrze sprawdzą się w przypadku małych dzieci, które często kręcą się podczas mierzenia temperatury. Termometry bezdotykowe w naszym asortymencie pozwalają zapisywać do kilkudziesięciu ostatnich wyników pomiarów.

U nas znajdziesz dotykowe i bezdotykowe termometry do ciała renomowanych producentów. Oferujemy modele o dużej dokładności i możliwości szybkiego pomiaru temperatury. Sprawdź naszą ofertę i wybierz termometr, który spełnia Twoje oczekiwania.

więcej