Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Producent
  • więcej

Pady i kontrolery do Nintendo Switch

Switch jest wyjątkową konsolą pod względem konstrukcji, która korzysta z odpinanych kontrolerów joy-con. Te są potrzebne do grania w trybie przenośnym, ale urządzenie może współpracować także z innymi akcesoriami. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne pady do Nintendo Switch i różnorodne zamienniki od takich marek, jak Hori, Hama, czy 8BitDo.

Oryginalne kontrolery do Nintendo Switch

Pady do Nintendo Switch mogą mieć postać joy-conów podpinanych do tabletu i współpracujących z różnymi akcesoriami lub klasycznych gamepadów. Oryginalne joy-cony są dostępne w pakietach po dwa kontrolery na prawą i lewą stronę konsoli. Akcesoria występują w wielu różnych kolorach, co pozwala na tworzenie spersonalizowanego wyglądu konsoli.

Oprócz małych joy-conów można sięgnąć po klasyczne kontrolery do Nintendo Switch. Oficjalnym akcesorium jest Nintendo Switch Pro Controler. Ten kontroler jest zalecany przede wszystkim do rozgrywki w trybie stacjonarnym przy grach zapewniających długie godziny rozrywki. Wielkość pada i ułożenie drążków oraz przycisków są wygodniejsze niż w przypadku joy-conów. Warto podkreślić, że pady do Nintendo Switch nie posiadają analogowych spustów, co ma znaczenie w niektórych gatunkach gier, jak wyścigi samochodowe.

Zamienniki padów do Nintendo Switch

Na rynku znajduje się wiele zamienników padów do Nintendo Switch. Firmy zewnętrzne tworzą m.in. swoje wersje joy-conów na licencji japońskiej marki. Takie kontrolery posiadają inaczej profilowane obudowy i jeszcze większą liczbę wersji kolorystycznych. Szczególną gałąź kontrolerów stanowią obudowy na joy-cony symulujące różne przedmioty, jak kierownice, pałeczki do perkusji, czy paletki tenisowe.

Nie brakuje ciekawych bezprzewodowych i przewodowych padów do Nintendo Switch od zewnętrznych marek. Cechują się one różnymi kształtami, wielkością i możliwościami. Wybierając kontroler do Nintendo Switch, należy zwrócić uwagę na obecność systemu wibracji, funkcje ruchowe i dostępne przyciski.

Przejrzyj kontrolery do Nintendo Switch i wybierz pady zapewniające maksymalny komfort rozgrywki.

więcej