Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Czas pracy w minutach
  • więcej
Prędkość ruchów pulsacyjnych
  • więcej
Funkcje szczoteczki
  • więcej
Rodzaj zasilania
Komunikacja
Zalecany wiek stosowania
  • więcej

Szczoteczki elektryczne do zębów

Szczoteczki elektryczne do zębów to urządzenia, które z roku na rok coraz częściej zastępują szczoteczki zwykłe. Nic w tym dziwnego, skoro mycie nimi zębów jest zdecydowanie bardziej dokładne, skuteczne oraz komfortowe. Dodatkowo, producenci szczoteczek elektrycznych stale rozwijają swoje produkty, oferując w nich coraz lepsze technologie, dzięki którym ich użytkownicy jeszcze lepiej mogą zadbać o higienę jamy ustnej i tym samym uniknąć problemów stomatologicznych oraz wizyt w gabinecie dentysty. W naszej propozycji szczoteczek elektrycznych znajdziesz produkty takich marek jak Oral-B, Phillips, Panasonic, Sonico, Oclean oraz wielu innych producentów urządzeń do pielęgnacji jamy ustnej.

Rodzaje szczoteczek elektrycznych do zębów

W naszej ofercie urządzeń do pielęgnacji bez problemu odnajdziesz wszystkie rodzaje szczoteczek elektrycznych. Znalazły się tu bowiem szczoteczki rotacyjne, soniczne, magnetyczne i jonowe. Wiele z dostępnych modeli wyposażonych zostało w dodatkowe akcesoria, takie jak wymienne główki, podróżne etui, standardowe nicie dentystyczne lub nawet irygatory do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. W zależności od modelu, wiele szczoteczek elektrycznych posiada dodatkowe funkcje, takie jak: kilka trybów czyszczenia, regulacja prędkości, masaż dziąseł, timer sygnalizujący czas mycia zębów oraz wiele innych praktycznych możliwości, które wpływać będą nie tyko na nasz komfort podczas mycia zębów ale przede wszystkim na zdrowie naszych zębów.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci

Lord Vader z Gwiezdnych Wojen, Elza i Anna z Krainy Lodu, Spiderman, Myszka Micky, Szeryf Chudy oraz Buzz Astral z Toy Story, to tylko przykłady bohaterów, którzy mogą towarzyszyć twojemu dziecku podczas codziennego mycia zębów. Zestawy szczoteczek z ich podobiznami, z pewnością zachęcą dziecko do regularnej higieny jamy ustnej i urozmaicą przykry dla wielu maluchów obowiązek mycia zębów.

Sprawdź naszą ofertę szczoteczek elektrycznych i wybierz z niej modele najlepsze dla twojej rodziny.

więcej