Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Producent
  • więcej

Kierownice do Nintendo Switch

Właściciele Switcha mogą skorzystać z rożnych pomysłowych kontrolerów zwiększających immersję w wielu grach. Obok wędek i paletek jednym z ciekawszych rodzajów kontrolerów są kierownice do Nintendo Switch. W naszym asortymencie znajdują się zarówno kierownice do joy-conów, jak i samodzielne kontrolery od takich marek, jak Hori, czy SteelPlay.

Kierownice do Nintendo Switch dla joy-conów

Kierownice do Nintendo Switch przyjmują różne formy, a szczególnie pomysłowymi są kontrolery wykorzystujące ruchowe możliwości joy-conów. Takie akcesoria przypominają wyglądem niewielkie kierownice z gokartów, co jest swoistym hołdem dla serii Mario Kart. Cały kontroler jest jedynie kołem kierownicy z miejscem na umieszczenie joy-conu. Sterowanie za pomocą tych akcesoriów odbywa się przez kręcenie nimi w powietrzu.

Nie mamy tu do czynienia z prostymi pokrowcami. W kołach mających średnicę ok. 13 cm znajdują się przyciski pozwalające korzystać ze spustów w czasie rozgrywki. Niektóre modele są wyposażone w lampki wskazujące kolejność gracza, dla którego przypisana jest kierownica do Nintendo Switch. Producenci tych akcesoriów dbają o różne wersje kolorystyczne, w tym poświęcone serii Mario Kart.

Klasyczne kierownice do Nintendo Switch

Wyścigi samochodowe nie są najpopularniejszym gatunkiem na konsoli Switch, ale nie brakuje tytułów dedykowanych fanom motoryzacji, nie wspominając o licznych kart racerach, z flagowym Mario Kart 8 Deluxe na czele. Gracze mają możliwość sięgnięcia po tradycyjne kierownice do Nintendo Switch. Kontrolery tego typu składają się z dwóch modułów. Pierwszym jest koło kierownicy umocowane na kolumnie. Znajdują się na nim przyciski odpowiadające tym z pada, co pozwala na nawigację w grze. Drugi moduł zawiera pedały gazu i hamulca. Kierownice do Nintendo Switch są zaprojektowane pod kątem rozgrywki zręcznościowej. Niektóre modele mogą się pochwalić designem nawiązującym do gier Nintendo.

Sprawdź dostępne kierownice do Nintendo Switch i wybierz kontroler pozwalający sprawniej pokonywać tory wyścigowe.

więcej