Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Materiał
  • więcej
Wymiary
  • więcej
Liczba elementów w komplecie
  • więcej
Motyw
  • więcej
Marka
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
  • więcej
Cena produktu
Ocena

Tekstylia

Za pomocą dodatków do wnętrz można wykreować ciekawe i oryginalne aranżacje. To także najłatwiejszy sposób, by całkowicie zmienić wystrój salonu, sypialni czy pokoju dziennego. U nas można znaleźć tekstylia, które pozwolą dodać koloru każdemu pomieszczeniu w domu. Można wybierać spośród setek ciekawych propozycji firanek, zasłon, poduszek czy prześcieradeł, a nawet tekstyliów do łazienki.

Odmień swój salon

O ile wymiana mebli, kolorów ścian czy podłóg w salonie wymusza zwykle podjęcie decyzji o szeroko zakrojonym remoncie, o tyle zmiana tekstyliów, które znajdują się w poszczególnych pomieszczeniach, jest o wiele prostsza i mniej kosztowna. Można całkowicie odmienić aranżację bez konieczności spędzania czasu na malowaniu ścian czy wynoszeniu mebli. To także tańsza opcja metamorfozy wnętrz.

W naszej ofercie przygotowaliśmy ofertę klasycznych i nowoczesnych firan oraz zasłon. Dzięki nim można stworzyć oryginalne aranżacje okienne, nie tylko w salonie. Do tego dobierz żaluzje, które pozwolą na ograniczenie dopływu światła słonecznego do wnętrz.

Możena także wybrać ciekawy akcent kolorystyczny do salonu w postaci barwnych podusze, poszewek, czy narzut.

Urządzamy sypialnię

Centralnym miejscem każdej sypialni jest, rzecz jasna, łóżko. W celu zwiększenia estetyki pomieszczenia można wybrać narzuty, którymi zakryje się leżącą na nim pościel. Do tego warto dobrać pod kolor prześcieradła czy pledy i koce, którymi można okryć się w długie, zimowe wieczory.

Dywany i wykładziny

W naszej ofercie znajdują się także dywany oraz wykładziny. Dzięki szerokiemu wyborowi bez problem można dobrać dywan do salonu, pokoju dziecka, czy gabinetu. Oprócz tego dostepne sa także wykładziny podłogowe, czy wycieraczki i chodniki. 

Sprawdź nasz asortyment i wybieraj spośród setek produktów tekstyliów do domu. Wybieraj również ozdoby świąteczne z naszej oferty i zaproś do swojego domu bożonarodzeniową atmosferę. 

więcej

Sprawdź więcej porad na temat tekstyliów

Wszystkie artykuły