Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Kolor
Sposób używania
Liczba prędkości
Rodzaj zasilania
  • więcej
Funkcje urządzenia
  • więcej

Depilatory

Depilacja jest alternatywą dla klasycznego golenia. Dostępne depilatory pozwalają szybko i skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Dzięki prostemu działaniu bez większych problemów, i w krótkim czasie można uzyskać gładką skórę. W zależności od oczekiwań i dostępnych funduszy można znaleźć depilator, który spełni konkretne oczekiwania.

Dlaczego warto wybrać depilator?

Jedną z głównych zalet przemawiającym za wyborem depilatora są jego długotrwałe rezultaty po jednorazowym użyciu. Dzięki usuwaniu włosków wraz z cebulkami czas odrastania nowych jest wydłużony, przez co dłużej można cieszyć się gładką skórą. Szczególnie w okresie letnim depilatory do nóg pozwalają zaoszczędzić czas przeznaczony na golenie. Depilatory posiadają ważną cechę, jaką jest depilacja krótkich włosków, z czym mają problem zwykłe maszynki do golenia.

Depilatory do bikini pozwalają skutecznie usunąć niechciane owłosienie, dbając o wrażliwe partie ciała. Wybierając depilatory do miejsc intymnych, warto mieć na uwadze kształt i sposób usuwania owłosienia, aby zabieg był łagodny dla delikatnych stref podatnych na podrażnienia.

Rodzaje dostępnych depilatorów

Obecnie często wybierane są urządzenia, które usuwają włosy poprzez wbudowane malutkie pęsety. Można również znaleźć depilatory na mokro, które sprawdzą się np. podczas brania prysznica. Ich zaletą jest także działanie na baterie bądź akumulator, co jest dobrym rozwiązaniem np. podczas wakacji. Specjalne nasadki, które można znaleźć w tego typu urządzeniach, sprawdzą się do bardziej wrażliwych miejsc.

Droższą alternatywą są depilatory laserowe. Jest to ciekawe rozwiązanie szczególnie do wrażliwych miejsc, które pozwalają w łagodniejszy sposób usunąć niechciane włoski. Istotną cechą depilatorów laserowych jest zmniejszanie ilości nowych włosków po wykonywanych zabiegach. Różnego rodzaju nakładki przystosowane są do golenia poszczególnych partii ciała.

Przejrzyj nasz asortyment, w celu znalezienia urządzenia, które zapewni ci pozbycie się niechcianego owłosienia na długi czas!

więcej

Depilatory - najczęściej zadawane pytania