Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki: Lektury, pomoce szkolne

Lista obowiązkowych, jak i uzupełniających lektur szkolnych jest długa, dlatego popularnym wśród uczniów rozwiązaniem są ebooki. Lektury do szkoły średniej są coraz częściej czytane w formie elektronicznej książki.

Ebooki lektury

Ebooki z twórczością Stefana Żeromskiego, Josepha Conrada, Henryka Sienkiewicza, Adama Mickiewicza oraz wielu innych znanych autorów są dostępne w naszej ofercie. Łatwość w odnajdywaniu omawianych fragmentów lektur, to zaleta, jaką zapewniają ebooki. Lektury do szkoły podstawowej na jednym, czytniku e-booków z funkcją wyszukiwania fraz będą pomocne każdemu uczniowi.

Ebooki pomoce szkolne

Nasza kolekcja zawiera w sobie nie tylko lektury szkolne ale i bardzo pomocne komentarze, wprowadzenia i omówienia książek. Zapoznanie się z opracowaniem lektury może być kluczowe dla zrozumienia przesłania utworu. Omówienie lektury może okazać się przydatne zarówno podczas interpretacji utworu podczas zajęć, jak i argumentacji tez stawianych podczas pisania szkolnej rozprawki.

W naszym asortymencie znajdziesz także przykłady wypracowań i interpretacji oraz ebooki pomagające opanować zasady poprawnej ortografii. Niektóre książki zawierają również porady i pomoce dla uczniów. Przejrzyj naszą elektroniczną kolekcję i znajdź lekturę, która zda egzamin!

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!