Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Prasa biznesowa i finansowa

W poszukiwaniu inspiracji, motywacji, nowych biznesowych trendów pomocna może okazać się lektura prasy fachowej. Na łamach czasopism finansowych zamieszczane są wypowiedzi ekspertów i liderów z różnorodnych branży, jak np. finanse, bankowość, marketing, zarządzanie czy e-commerce. Gazeta biznesowa zawiera informacje przekazane w różnorodnych formach: artykuł, wywiad, analiza, felieton lub prognoza dotycząca sytuacji na wybranym rynku jak ubezpieczenia czy szeroko pojęte finanse.

Czasopisma biznesowe w Polsce

Prasa fachowa skierowana jest między innymi  do menedżerów średniego i wyższego szczebla, osób prowadzących działalność gospodarczą i inwestorów. Wśród wiodących tytułów czasopism gospodarczych o zarządzaniu można wymienić miesięcznik Forbes, Customer Experience Manager czy TSL Biznes. Dostępne tytuły gazet biznesowych poruszają również tematy bezpośrednio związane z marketingiem, HR czy działalnością e-commerce.

Czasopisma finansowe i prawnicze

W naszej ofercie dostępne są też gazety finansowe poruszające wątki ekonomiczne i bankowe np. Gazeta Bankowa, Monitor Księgowego, Gazeta Finansowa, Controlling i Rachunkowość Zarządcza.

W sprzedaży posiadamy również prasę fachową poruszającą tematykę prawa i podatków. Czasopisma prawno-podatkowe to między innymi: Informator dla prowadzących działalność gospodarczą, Prawo na co dzień czy Podatki. Publikacje te opisują między innymi jak poradzić sobie z prawnymi zagadnieniami dotyczącymi umów, zmian w przepisach, podatków czy procedur obowiązujących instytucjach publicznych. Opisane w czasopismach gospodarczych pomysły i rozwiązania dotyczące prowadzenia działalności czytelnik może niejednokrotnie wykorzystać w swoim biznesie.

Czytanie gazety biznesowej może być jednym z elementów, który pozwoli być na bieżąco z sytuacją na rynku, między innymi poprzez poznanie analiz i opinii innych osób z branży. Zobacz naszą ofertę pracy fachowej i sprawdź czy znajdziesz publikacje, które Cię zainteresują.

więcej

TOP - Biznes i finanse

zobacz więcej
TOP
Forbes
1 Forbes  
4.5/5
19,90 zł
TOP
My Company Polska
2 My Company Polska  
4.3/5
18,99 zł
TOP
Obserwator Finansowy
3 Obserwator Finansowy  
4.3/5
7,95 zł
TOP
Marketer Plus
4 Marketer Plus  
4.8/5
59,90 zł
TOP
Press
5 Press  
4.8/5
29,00 zł
TOP
Rynek Kolejowy
7 Rynek Kolejowy  
4.6/5
34,00 zł
TOP
Gazeta Bankowa
8 Gazeta Bankowa  
4.0/5
14,90 zł
TOP
Media i Marketing Polska
TOP
Personel i Zarządzanie
10 Personel i Zarządzanie  
4.1/5
99,00 zł

Podobne do ostatnio oglądanego