Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Prasa dla dzieci

Czy jesteś zagorzałym czytelnikiem prasy: dzienników, tygodników, a może bogato ilustrowanych miesięczników? Jeśli tak, dajesz przykład swojemu dziecku, które może zechcieć naśladować Twoje działania. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabawę z nauką czytania pociecha rozpoczęła od gazetek dla dzieci. Na Empik.com znajdziesz szeroką gamę pozycji z zakresu prasy dla dzieci. Wiele wydawnictw wydaje regularnie magazyny dla dzieci, z których mogą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji lub po prostu poczytać i pooglądać ilustracje dotyczące ulubionych bohaterów bajek.

Jaką prasę dla dzieci znajdziesz u nas?

Gazetki dla dzieci to kategoria, w której znajdziesz pozycja dla pociech w różnym wieku. Są wśród nich także propozycje edukacyjne, przeznaczone głównie dla starszych pociech, w których poruszana jest tematyka szkolna, z uwzględnieniem kolejnych poziomów kształcenia. Mamy też komiksy dla dzieci z ulubionymi postaciami znanymi z kreskówek czy bajek.

Jeśli czasopisma dla dzieci rzeczywiście okażą się przedmiotem zainteresowania Twojego dziecka, zamów prenumeratę czasopism, będziesz wówczas regularnie otrzymywać tygodniki dla pociech czy magazyny o określonej tematyce.

Prasa inspirowana bajkami

Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszą się przeznaczone dla dzieci gazetki, które związane są z popularnymi bajkami. Znajdziesz wśród nich pozycje o tematyce związanej z Psim Patrolem, klockami Lego, dotyczące bajek: My Little Pony, Świnka Peppa czy Bob Budowniczy. Właściwie większość produkcji, które są emitowane na polskich kanałach o tematyce dla najmłodszych, ma też związane z nimi czasopisma dla dzieci. Maluszek nie musi rozstawać się zatem z ulubionymi bohaterami i może dalej poznawać ich świat, tym razem z Twoją pomocą, z wykorzystaniem tygodników dla dzieci czy innych gazetek.

Zwykle oprócz historii przygód bohaterów bajkowych w gazetkach dla dzieci zamieszczone są ciekawostki z nimi związane, konkursy, quizy, różnego rodzaju krzyżówki czy łamigłówki, np. labirynty, sudoku, zabawy polegające na odnajdywaniu różnic itp. Dodatkowym elementem, który szczególnie ucieszy pociechy przy zakupie przeznaczonej dla nich prasy, będzie bonus w postaci niewielkiej zabawki, figurki czy innego gadżetu.

Wybierz na Empik.com prasę dla dzieci, która wywoła uśmiech na twarzy małego czytelnika. Cały czas poszerzamy i dostosujemy taki asortyment, by odpowiadać na oczekiwania naszych najmłodszych odbiorców. Zobacz, jakie magazyny dla najmłodszych możemy Ci zaoferować.

więcej

TOP - Dla dzieci

zobacz wszystkie
TOP
Lego Marvel Spider-Man
1 Lego Marvel Spider-Man  
4.8/5
19,99 zł
TOP
Lego Minecraft
2 Lego Minecraft  
4.7/5
19,99 zł
TOP
Lego Ninjago
3 Lego Ninjago  
4.7/5
19,99 zł
TOP
Lego Marvel Avengers
4 Lego Marvel Avengers  
4.8/5
19,99 zł
TOP
Abecadło
6 Abecadło  
4.6/5
12,50 zł
TOP
Lego Star Wars
7 Lego Star Wars  
4.7/5
19,99 zł
TOP
Supełek Krzyżówki
9 Supełek Krzyżówki  
4.7/5
5,90 zł
TOP
Lego Ninjago  [DE]
10 Lego Ninjago [DE]  
4.7/5
29,99 zł

Podobne do ostatnio oglądanego