Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Rozmiar
  • więcej
Materiał
  • więcej

Maty do przewozu zwierząt

Maty do przewozu zwierząt w samochodzie usprawniają przewożenie małych, średnich i dużych psów oraz innych zwierząt. Służą do ochrony auta przed zabrudzeniami i zwiększają komfort podróży pupila. Dołączane do zestawów akcesoria ułatwiają montaż. W naszej ofercie znajdują się produkty marek znanych zarówno właścicielom zwierząt domowych, w tym Trixie czy Kardiff, jak i entuzjastom motoryzacji – Carpassion lub Iso Trade.

Maty do przewozu zwierząt w środku lub w bagażniku

Mata pozwala bezpiecznie przewozić zwierzęta bezpośrednio w przestrzeni pasażerskiej pojazdu lub w bagażniku. Zapewnia bezpieczeństwo zarówno ludziom, jak i samemu zwierzęciu. Pozwala uniknąć ryzyka jego wpadnięcia pomiędzy fotele. Jednocześnie chroni auto oraz samochodową tapicerkę przed sierścią, pogryzieniem, wodą, wilgocią, błotem oraz innymi zabrudzeniami, które błyskawicznie wnikają w strukturę materiału i przekreślają pielęgnację wnętrza.

Zazwyczaj maty do transportu zwierząt są wykonane z poliestru lub innego tworzywa sztucznego. Ważne, aby było wodoodporne i łatwe w czyszczeniu materiału. Powłoka maty powinna być też antypoślizgowa, dzięki czemu zwierzę nie będzie się przesuwało po tylnej kanapie.

Łatwe w montażu maty do transportu zwierząt

Maty do przewożenia psów łatwo montuje się w samochodzie. Do zestawu najczęściej dołączane są taśmy, rzepy, klipsy, klamry z regulowanymi paskami lub karabińczyki. Matę można przymocować do tylnych siedzeń oraz zagłówków. W większości modeli znajdują się otwory na pasy bezpieczeństwa.

W niektórych matach znajduje się siatka zabezpieczająca. Uniemożliwia ona niekontrolowane wydostanie się psa, a jednocześnie pozwala mu obserwować otoczenie. Można również znaleźć maty z rozpinanym zamkiem oraz kieszonkami na smycz i inne akcesoria.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie maty do przewozu zwierząt i wybierz model, który będzie dobry dla pupila i samochodu.

więcej