Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Producent
  • więcej

Zestawy gamingowe

Gaming dla jednych jest sposobem na relaks, a dla innych częścią zawodowego życia. Ważną częścią świata gamingu jest odpowiedni sprzęt. Precyzyjna gamingowa mysz komputerowa, mechaniczna klawiatura czy zaawansowany system audio pozwolą na czerpanie pełnego doświadczenia z rozgrywki. W naszym asortymencie znajdują się zestawy gamingowe takich marek, jak m.in. Razer, Trust, Logitech, Fury czy Deltaco.

Mysz i klawiatura - fundament gamingu na PC

Producenci sprzętu gamingowego od dawna łączą ze sobą swoje urządzenia w zestawy zapewniające doskonałą współpracę akcesoriów. Myszy i klawiatury dostępne w komplecie oferują m.in. zbliżony design i współpracę podświetlenia. Myszy gamingowe powinny się cechować wysoką rozdzielczością sensora oraz szybką reakcją na ruch. Przyjęło się, że najszybsze na rynku modele posiadają połączenie przewodowe z komputerem, choć przy obecnym rozwoju technologii nie jest to już regułą.

Klawiatury dla graczy często oferują podświetlenie LED, co nie jest tylko zabiegiem estetycznym. Takie rozwiązanie pozwala łatwiej zlokalizować przyciski w czasie sesji gamingowych. Topowe modele klawiatur korzystają z przełączników mechanicznych, ale także klawiatury membranowe zapewniają odpowiednią jakość pracy. Kluczowym elementem jest system Anti-Ghosting, czyli zapobieganie blokowaniu się równocześnie wciskanych klawiszy.

Dobre audio w gamingu

Nieodzownym elementem wyposażenia gracza jest odpowiedni sprzęt audio. Bez względu na to, czy użytkownik woli grać na słuchawkach, czy też z głośnikami, dobrym pomysłem będzie wyposażenie się w urządzenia pozwalające śledzić dźwięk w grze. W naszym asortymencie znajdują się zestawy gamingowe obejmujące głośniki oraz słuchawki.

Akcesoria audio dla graczy zazwyczaj są w stanie dobrze generować dźwięk przestrzenny lub go symulować. W przypadku słuchawek, akcesoria zapewniają perfekcyjną izolację od dźwięków otoczenia oraz są wyposażone w mikrofony do rozgrywek online. 

Sprawdź asortyment naszych zestawów gamingowych, porównaj je ze sobą i dobierz akcesoria idealnie dopasowane do twoich potrzeb.

więcej

Dowiedz się więcej o zestawach gamingowych i nie tylko

Wszystkie artykuły

Zestawy gamingowe – najczęściej zadawane pytania