Książki Science Fiction

Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Książki science-fiction

Kosmos, przyszłość, nowoczesne technologie, życie na innych planetach, podróże w czasie, równoległe wszechświaty – to tylko niektóre, szalenie interesujące tematy, których dotyka literatura Science Fiction. Książki z tego gatunku zabiorą Cię w podróż, od której bardzo trudno się oderwać – czytanie o podbijaniu planet, obcych cywilizacjach czy konsekwencjach podróży w czasie okraszone są zazwyczaj świetnym językiem – na poły naukowym, na poły bajkowym. Książki Science Fiction będą doskonałym wyborem dla osób w każdym wieku, których po prostu ciekawi świat. Fani gatunku na pewno docenią książki Cyberpunk.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo zróżnicowaną i bogatą ofertę różnych autorów książek należących do tego gatunku. Stanisław Lem, Philip K. Dick, Isaac Asimov, Orson Scott Card, Herbert George Wells, Frank Herbert, Ray Bradbury – stanowią oni małą część twórców powieści futurystycznych, które znajdziesz w naszej ofercie.

Bogata oferta różnych powieści z gatunku fantastyki naukowej

Proponujemy setki różnych pozycji. Mamy więc pewność, że trafimy w gusta każdego fana tego gatunku – zarówno tego, który szuka historii o poznawaniu istot pozaziemskich, jak i tego, którego bardziej interesuje wizja świata za tysiące lat czy podróże w czasie. Przygotuj się odpowiednio na poruszanie niezwykle ciekawych tematów – każda książka Science Fiction z pewnością dostarczy Ci dużo filozoficznych przemyśleń. W celu łatwego wyszukania powieści ulubionego autora lub serii, skorzystaj z intuicyjnego menu po lewej.

Nie czekaj dłużej i przejrzyj naszą ofertę powieści Science Fiction – sprawdź popularne serie lub nowości i zapowiedzi ciekawych tytułów!

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego