Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Kolor
Typ urządzenia
  • więcej
Programy automatyczne
Funkcje urządzenia
  • więcej
Rodzaj kawy
Pojemność zbiornika na wodę
  • więcej
Komunikacja urządzenia
Moc urządzenia
  • więcej
Ciśnienie w barach
  • więcej
Zabezpieczenia
  • więcej
Dodatkowe informacje

Ekspresy przelewowe do kawy

Ekspresy przelewowe to urządzenia, które pozwalają szybko przygotować smaczną i aromatyczną kawę. Zaparzanie za ich pomocą odbywa się w tradycyjny sposób, w procesie przelewania gorącej wody przez zmielone ziarna kawy. Uzyskany w ten sposób napar trafia do szklanego dzbanka. W naszej ofercie znajdują się produkty popularnych marek, w tym Clatronic, Proficook, Russell Hobbs, Bosch, Philips, Sencor, Severin czy Moccamaster.

Ekspresy przelewowe z młynkiem

Ekspresy przelewowe umożliwiają przygotowanie jednocześnie kawy dla wielu osób. Można dzięki nim zaparzyć jednorazowo nawet kilkanaście filiżanek, w zależności od pojemności dzbanka. Modele tego typu wymagają mielenia kawy – świetnie radzi sobie z tym zadaniem zwłaszcza ekspres przelewowy z młynkiem żarnowym. Ekspresy takie są wyposażone we wskaźnik poziomu wody.

Za pomocą ekspresów przelewowych można zrobić tradycyjną sypaną kawę pozbawioną fusów. W tym celu po zmieleniu ziaren zalewa się je wrzątkiem, a następnie dzięki zastosowaniu specjalnego filtra napar jest przesączany do dzbanka. Ekspres przelewowy cechuje się sporą prostotą obsługi i nieskomplikowaną konstrukcją. W naszym asortymencie można znaleźć sporo modeli z elegancką obudową, dzięki czemu stylowo prezentują się w kuchni.

Funkcje przelewowych ekspresów do kawy

Przelewowe ekspresy do kawy są wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Panel dotykowy pozwala w wygodny sposób wybrać odpowiedni program. Niektóre sprzęty tego typu mają również tryb odkamieniania, który automatycznie usuwa kamień po określonej liczbie cykli parzenia. Przydatną funkcją jest także automatyczny wyłącznik, timer, a także tryb automatycznego czyszczenia. Niektóre modele są wyposażone w blokadę przez kapaniem, która pozwala bezpiecznie wyjmować dzbanek.

Producenci oferują również ekspresy przelewowe z termosem lub płytą grzewczą podtrzymującą ciepło. Ich zastosowanie pozwala zachować odpowiednią temperaturę kawy przez długi czas po zaparzeniu.

Zapoznaj się z naszym asortymentem ekspresów i wybierz model, który pozwoli ci uzyskiwać wyrazistą w smaku, dobrze zmieloną oraz aromatyczną kawę.

więcej