Strefa Star Wars

Gwiezdne Wojny

„Gwiezdne Wojny” to zapoczątkowana w 1977 roku seria filmów fantasy George’a Lucasa, która stała się światowym fenomenem kultury popularnej. Szybko zaczęły powstawać liczne gadżety, zabawki i inne produkty dla fanów uniwersum Star Wars.

O czym jest seria filmów „Star Wars”?

Fabuła serii „Gwiezdne Wojny” została osadzona w baśniowym świecie z licznymi motywami science-fiction. Akcja rozgrywa się w odległej galaktyce, gdzie mieszkają ludzie wraz z wieloma innymi istotami o dużej inteligencji. W uniwersum toczy się nieustanna walka pomiędzy siłami dobra i zła. W trakcie bitew wykorzystywane są głównie miecze świetlne, którymi posługują się Rycerze Jedi oraz ich przeciwnicy Sithowie.

Figurki i inne zabawki z wizerunkiem bohaterów

W naszym asortymencie można znaleźć wiele gadżetów i zabawek inspirowanych światem „Gwiezdnych Wojen”. Do wyboru są figurki z głównymi bohaterami, do których zaliczają się m.in. Darth Vader, Palpatine, Leia Organa, Luke Skywalker, Han Solo, Obi-Wan Kenobi, Yoda, Kylo Ren, R2-D2, Chewbacca, Finn czy Poe Dameron.

W ofercie znajdują się także puzzle i klocki, z których można stworzyć własne uniwersum Star Wars. Dostępne są również liczne pojazdy czy miecze świetlne.

Książki, filmy, gry i muzyka

Dla miłośników „Gwiezdnych Wojen” zostały opublikowane liczne książki, komiksy czy ebooki. Asortyment obejmuje także filmy na DVD i blu-ray oraz muzykę ze ścieżką dźwiękową mp3 i na płytach CD. Na podstawie serii filmów powstały również gry na PC, na konsolę PlayStation oraz Xbox. Nie brakuje zarazem różnego typu elektroniki z motywem Star Wars, w tym komputerów, smarfonów, laptopów i zegarków.

Pozostałe produkty dla fanów „Gwiezdnych wojen”

Motywy z uniwersum Star Wars znalazły się także na obuwiu i odzieży, zeszytach szkolnych, piórnikach, plecakach, rowerach, hulajnogach, deskorolkach, fotelikach samochodowych, kubkach oraz wielu innych artykułach.

Zapoznaj się z naszym asortymentem produktów inspirowanych światem „Gwiezdnych Wojen” i wybierz któryś z nich na prezent dla młodego fana serii.

więcej

TOP – najczęściej kupowane

TOP
LEGO Star Wars. Przygody szturmowców
1 LEGO Star Wars. Przygody szturmowców Opracowanie zbiorowe
4.6/5
13,95 zł
19,99 zł

Zabawki Star Wars

zobacz wszystkie