Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Klasa urządzenia
  • więcej
Maksymalna waga użytkownika
  • więcej
Regulacja w stopniach
  • więcej
Metoda pomiaru pulsu
Waga koła zamachowego
Długość (cm)
  • więcej
Kolor
Ćwiczone partie mięśni
  • więcej
Funkcje sprzętu sportowego
  • więcej

Rowery treningowe

Rowery treningowe stacjonarne są ciekawą alternatywą dla klasycznego treningu rowerowego. Dzięki takiemu sprzętowi aktywność fizyczna staje się prosta i wygodna. Niezależnie od warunków pogodowych, rowery treningowe pozwalają na zachowanie dobrej kondycji i to w zaciszu własnego domu.

Jakie korzyści dają rowery treningowe?

Jedną z głównych zalet posiadania tego typu sprzętu w domu jest możliwość ćwiczenia o każdej porze. Rowery treningowe sprawdzają się również w sytuacji, gdy pogoda uniemożliwia jazdę na rowerze na zewnątrz. Ulewny deszcz, silny wiatr, mroźna zima bądź inne niesprzyjające warunki nie są już problemem.

Zakup roweru stacjonarnego daje dostęp do sprzętu o każdej porze dnia i roku. Własne urządzenie jest też dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają ochoty na trening w zatłoczonej siłowni.

Jakie rowery treningowe są dostępne w naszym asortymencie?

W naszej ofercie znajdziesz m.in. rowery treningowe pionowe, które sprawdzą się do poprawy kondycji fizycznej. Może być to dobre rozwiązanie również w przypadku niewielkich pomieszczeń. Z kolei rowery stacjonarne poziome sprawdzą się np. dla osób starszych lub tych zmagających się z nadwagą.

Rower magnetyczny czy elektromagnetyczny?

Przed zakupem roweru treningowego warto zastanowić się nad rodzajem mechanizmu regulującego opór. Niezależnie od wyboru zarówno rowery magnetyczne, jak i elektromagnetyczne cechują się efektywną oraz cichą pracą.

Największe różnice są widoczne w konstrukcji, a przy tym i w sposobie działania. Rowery elektromagnetyczne mają tę przewagę, że wbudowane elektromagnesy pozwalają na precyzyjniejsze dopasowanie obciążenia koła zamachowego do pożądanego wysiłku fizycznego. Natomiast dla osób które profesjonalnie zajmują się jazdą na rowerze, dobrym wyborem mogą okazać się rowery spiningowe.

Przejrzyj nasz asortyment i wybierz rower treningowy dla siebie. Będzie on też dobrym pomysłem na prezent dla niej lub dla niego. 

więcej

Zobacz więcej artykułów o rowerach treningowych

Wszystkie artykuły

Rowery treningowe

najczęściej zadawane pytania