Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Cena
Dostępność
Rozmiar
  • więcej
Zapięcie ubrania
Materiał
  • więcej
Pokrycie
  • więcej
Ocena produktu
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Szerokość produktu (cm)
Wysokość produktu (cm)
Płeć
  • więcej

Łańcuszki

Łańcuszki to jeden z podstawowych elementów biżuterii, zarówno kobiecej jak i męskiej. Stanowią one uniwersalną ozdobę, która z powodzeniem sprawdza się w różnych sytuacjach, tych mniej i bardziej oficjalnych. Rozbudowane o dodatkowe akcenty, takie jak zawieszki, medaliki czy wisiorki, nie tylko podkreślają aktualną stylizację, ale również są sposobem na wyrażanie swoich zainteresowań, pasji czy wiary. W naszej ofercie znalazły się łańcuszki złote i srebrne, o różnych długościach, z dodatkowymi zawieszkami i bez. Poza modelami dla kobiet i mężczyzn, w naszej ofercie odnaleźć można także łańcuszki dla dziewczynek i chłopców, które są chętnie wybieranym prezentem na pierwszą komunię. W naszej propozycji łańcuszków znajdziesz modele takich marek jak Giorre, Rosanto, Caspol, Global Silver, Lovrin, Sotho oraz wielu innych producentów wysokiej klasy biżuterii.

Łańcuszki srebrne, złote i nie tylko

W naszej ofercie znajdują się klasyczne łańcuszki srebrne, złote, pozłacane oraz modele wykonane ze złota białego i różowego. Wśród nich odnaleźć można także delikatne i minimalistyczne łańcuszki o gęstym splocie, które bardzo dobrze komponują się  z codziennym strojem i pasują praktycznie do każdej sytuacji. Ponadto, w asortymencie znajdują się też łańcuszki szersze, bardziej masywne i jednocześnie wyraziste, które są chętnie wybierane jako ozdoby na bardziej uroczyste okazje, po to by tworzyły spójną kompozycję np. ze strojem wieczorowym. Nie zabrakło tu także grubych i szerokich łańcuszków męskich, zarówno srebrnych jak i złotych, ze splotem pancerka, który bardzo często wykorzystywany jest przy tworzeniu męskiej biżuterii.

Łańcuszki z zawieszkami

Wśród oferowanych przez nas modeli znalazły się także damskie łańcuszki z zawieszkami takimi jak krzyżyki, serca, perły, księżyce, motyle, błyskawice, nutki oraz wieloma innymi wzorami. Zestawy te nie tylko zdobią, ale pomagają wyrazić siebie, dzięki czemu biżuteria staje się jeszcze bardziej osobista.

Wybierz łańcuszek i dobierz do niego zawieszkę, lub połącz go w zestaw z kolczykami lub pierścionkiem. Proponowa biżuteria może okazać się świetnym prezentem komunijnym.

więcej