Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Rozwój społeczny
Rozwój umysłowy
  • więcej
Rozwój fizyczny
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
  • więcej
Bohater
  • więcej
Seria
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Wyczyść filtry

Przedział wiekowy: 9-12 miesięcy usuń

Zabawki dla dzieci 9-12 miesięcy

Niemowlęta w wieku 9-12 miesięcy stają się coraz bardziej aktywne ruchowo. Śmiało raczkują już po całym domu, podejmują próby wstawania podpierając się o meble, wyciągają przedmioty z szaf i szuflad, sortują, przekładają i badają świat wszystkimi zmysłami. Coraz lepiej komunikują się także z otoczeniem. Rozumieją, co się do nich mówi oraz uczą się wypowiadać pierwsze słowa. Wybierając prezenty dla dziecka w wieku 9-12 miesięcy warto postawić na takie zabawki, które będą wspierać rozwój fizyczny i motoryczny malucha, a także te, które doskonalą umiejętności komunikacyjne.

Zabawki dla 9-miesięcznego dziecka

Dobrym pomysłem na prezent dla dziecka w wieku 9 miesięcy są zabawki interaktywne, które, za pomocą uruchamianych przez dziecko efektów świetlnych i dźwiękowych, stymulują równocześnie zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Dzięki nim maluchy uczą się także pierwszych słów oraz nazw przedmiotów, roślin, czy zwierząt. To także świetna forma nauki poznawania ciągów przyczynowo-skutkowych.

Zabawki dla 10-miesięcznego dziecka

Malucha w wieku 10 miesięcy może zachwycić prezent w postaci suchego basenu z kulkami wykonanego z pianki zapewniającej bezpieczeństwo, komfort i wygodę podczas zabawy. Aktywność w basenie z kulkami wspiera rozwój sensomotoryczny dziecka, dostarcza maluchowi fascynującej rozrywki oraz oferuje możliwość rozładowania nagromadzonych emocji.

Zabawki dla 11-miesięcznego dziecka

Jest cała gama zabawek dla 11-miesięcznych niemowląt, które mogą pomóc w doskonaleniu umiejętności dziecka na wielu płaszczyznach. Miękkie klocki lub sortery z klockami wspierają najmłodszych w rozwoju sensoryki i małej motoryki ciała, a także wzmacniają koncentrację, doskonalą zręczność i zdolności poznawcze. Kostki edukacyjne, laptopy dla dzieci i inne zabawki interaktywne stymulują wszystkie zmysły i jednocześnie pozwalają odkrywać świat i nazwy poszczególnych elementów otoczenia.

Zabawki dla 12-miesięcznego dziecka

Dziecko w wieku 12 miesięcy coraz chętniej podejmuje próby samodzielnego wstawania i wykonywania pierwszych kroków. Warto wspierać malucha w nauce chodzenia i zdecydować się na pchacz, który ułatwi mu utrzymanie równowagi oraz zapewni całą masę innych aktywności. Pchacze bardzo często wyposażone są w elementy interaktywne lub ruchome elementy drewniane, co pozwala rozwijać umiejętności dziecka w wielu dziedzinach.

Zapoznaj się z naszą ofertą zabawek dla dzieci w wieku 9-12 miesięcy i zadbaj o prawidłowy rozwój swojego malucha.

więcej

Zabawki dla dzieci 9-12 miesięcy - najczęściej zadawane pytania