Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Dobry wybór
Polecane

Karty pre-paid do Xbox

Posiadacze konsol Microsoftu mają możliwość korzystania z licznych usług sieciowych w ramach platformy Xbox. Obejmują one m.in. abonament Xbox Live Gold, Xbox Game Pass czy możliwość dokonywania zakupów online. Jedną z metod opłacania usług jest korzystanie z kart prepaid. W naszym asortymencie znajdują się karty przedpłacone przeznaczone dla platformy Xbox.

Przedłużenie subskrypcji za pomocą kart pre-paid Xbox

Microsoft rozwinął usługę Xbox Live do formy rozbudowanego środowiska sieciowego. Użytkownicy konsol amerykańskiej firmy mają możliwość skorzystania z abonamentu Xbox Live Gold upoważniającego m.in. do rozgrywek sieciowych i darmowych gier. Kolejną propozycją marki jest Xbox Game Pass dający dostęp do katalogu gier na konsoli i PC w ramach abonamentu wzorem platform VOD.

Microsoft na mocy współpracy z Electronic Arts oferuje posiadaczom Xboxa dostęp do gier tego wydawcy w ramach abonamentu EA AccessXbox Game Pass Unlimited łączy w sobie powyższe oferty w jeden pakiet. Usługi w ramach platformy Xbox posiadają dedykowane prepaidy. Oznacza to, że można za ich pomocą odnowić subskrypcję dla danego konta. Abonament zostaje przedłużony o wartość karty przedpłaconej. W celu wykorzystania karty należy wejść w ustawienia konsoli, a następnie w zakładkę odpowiedzialną za zarządzanie kontami i subskrypcjami. Można tego dokonać także z poziomu przeglądarki na oficjalnej stronie Xbox'a. Wystarczy do konta przypisać numer z karty pre-paid. Ważne, aby karta była przeznaczona do odpowiedniego abonamentu, o czym informuje opis na jej froncie.

Karty pre-paid w Microsoft Store

Karty przedpłacone pozwalają także na dokonywanie zakupów w sklepie Microsoft Store z poziomu konsoli i systemu Windows. W celu doładowania środków na koncie wystarczy wejść na wybranej platformie do oficjalnego sklepu Microsoftu i wybrać z menu opcję "Zrealizuj". Po wpisaniu we wskazane miejsce kodu z karty konto zostanie doładowane.

Podczas zakupów w sklepie cyfrowym można wybrać formę płatności i na tym etapie zrealizować kartę pre-paid. W ramach platformy Xbox są dostępne zarówno karty przedpłacone doładowujące środki w Microsoft Store, jak i dedykowane konkretnym grom i ich wewnętrznym walutom wykorzystywanym w mikropłatnościach.

Sprawdź naszą ofertę kart prepaid Xbox - doładuj, graj i baw się dobrze!

więcej