Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Dostępność
Cena
Ocena

Gry i akcesoria PlayStation 4

Produkty firmy Sony są znane niemal każdemu – szczególnie osobom, które interesują się grami wideo. Konsola PlayStation 4 okazała się hitem sprzedażowym na całym świecie. Jest to jedna z najczęściej i najchętniej kupowanych konsoli w historii. Cechuje ją między innymi szybkość działania, duża przestrzeń dyskowa oraz szeroka biblioteka gier na PS4. Jej użytkownicy mają również możliwość skorzystania z aplikacji, takich jak Netflix, Spotify czy YouTube.

Bogata biblioteka gier na PlayStation 4

Dzięki grze na PS4 można wcielić się w kierowcę wyścigowego lub w sportowca, w takich grach sportowych jak FIFA, NHL czy NBA. Konsola Playstation 4 daje także możliwość zagrania w liczne gry wyścigowe, fabularne, zagadkowe, RPG, fantasy czy FPS.

Sony nie zapomniało również o najmłodszych użytkownikach. Przygotowano dla nich setki gier rozwijających wyobraźnię oraz wiedzę o świecie. Za sprawą wielu ciekawych tytułów najmłodsi użytkownicy mogą rozwinąć także swoje zdolności manualne oraz refleks. 

Gry online na PlayStation 4

Konsola PS4 daje również możliwość korzystania z coraz popularniejszej rozgrywki online. Producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników za sprawą PlayStation Network, czyli funkcji doładowywania konta za pomocą specjalnych kodów, które również znajdują się w naszej ofercie. Gracz ma możliwość doładowania konta na przykład za 25, 50 czy 200 złotych. Dzięki temu z poziomu konsoli może nabywać interesujące go tytuły gier, dodatki do nich, specjalne awatary czy ulubioną muzykę. 

Użytkownicy PS4 mają możliwość zakupu setek gier w formie cyfrowego kodu. Jego realizacja jest bardzo prosta – kod należy wpisać w specjalnym menu konsoli.

Akcesoria do PlayStation 4

Konsola oferuje również wiele ciekawych akcesoriów do PS4, takich jak zmodyfikowane graficznie pady, słuchawki wraz z mikrofonem, które w znacznym stopniu ułatwiają rozgrywkę online czy kierownice, które są nie lada gratką dla fanów motoryzacji i gier wyścigowych, takich jak Gran Turismo 7 czy GRID Legends.

Zobacz naszą bogatą ofertę gier do PlayStation 4 dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby. W naszej ofercie znajdziesz również kody do PlayStation Network oraz akcesoria.

więcej

Playstation 4

zobacz więcej