Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Kolor
Waga dziecka
Kierunek jazdy
  • więcej
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 0-18 kg

Każdy rodzic powinien mieć świadomość, że dziecko do ukończenia 12. roku życia lub do momentu, aż uzyska wzrost 150 centymetrów, powinno być przewożone w foteliku samochodowym. Jest to bezwzględna konieczność. To dlatego, kompletując wszelkie niezbędne elementy dla maluszka, nie możemy zapomnieć o fotelikach.

W naszej ofercie znajdują się rozmaite foteliki samochodowe 0-18 kg, które stuprocentowo spełnią oczekiwania i wymagania rodziców. Zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 0-4 lata. Gwarantują im bezpieczeństwo i komfort. Dostępne są w wielu modelach do wyboru, dlatego bez trudu każdy rodzic wybierze najlepszy fotelik dla swojego dziecka w korzystnej cenie.

W naszym asortymencie znajdują się foteliki samochodowe 0-18 kg od znanych i cenionych producentów jak np. Cybex, Babysafe, Maxi-Cosi, Joie czy też 4Baby.

Aby dziecko było bezpieczne w podróży należy pamiętać, że fotelik 0-18kg jest przeznaczony dla dzieci do osiągniecia górnej granicy wagowej. Maluch, który przekroczy dozwoloną wagę powinien korzystać już z większego fotelika np. 15-36 kg.

Sprawdź również naszą ofertę fotelików dla dzieci w innym zakresie wagowym oraz śpiworków do fotelików, które zapewnią wyższą wygodę twojemu maluchowi w trakcie podróży. 

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Foteliki samochodowe 0-18 kg – najczęściej zadawane pytania