Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Materiał
  • więcej
Liczba zawartych elementów
  • więcej

Naczynia do gotowania

W naszym asortymencie naczyń do gotowania znajdują się komplety garnków, głębokie patelnie (woki), szybkowary, brytfanny, rondle, szynkowary, wkłady oraz pokrywki. Są to produkty renomowanych marek, m.in. Gerlach, Florina, Zwieger, Tefal, Berlinger Haus czy Ambition.

Garnki, brytfanny, szynkowary

W naszym asortymencie dostępne są różnorodne naczynia do gotowania znanych i renomowanych producentów. Oferujemy garnki w różnych rozmiarach oraz z różnymi powłokami, których można używać zarówno na klasycznych gazowych kuchenkach, jak i płytach indukcyjnych.

Oferujemy również szeroki wybór brytfann, czajników, szybkowarów oraz akcesoriów ułatwiających przygotowywanie potraw. 

Zestawy garnków do gotowania na parze

Gotowanie na parze umożliwiają zestawy garnków emaliowanych, znane również jako szybkowary. Są to naczynia składające się z garnka pełniącego funkcję podstawy na wodę, co najmniej jednego wkładu do układania żywności, a także pokrywki. Można dzięki nim szybko ugotować różnego rodzaju potrawy mięsne, rybne oraz jarskie. Naczynia do gotowania na parze pozwalają przygotowywać zdrowe, niskokaloryczne i smaczne potrawy bez użycia tłuszczu.

Nowoczesne garnki do gotowania na parze najczęściej są produkowane ze stali nierdzewnej lub aluminium. Materiały te zapewniają sporą trwałość, wytrzymałość termiczną oraz odporność na pękanie, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. W naszym asortymencie łatwo można znaleźć garnek przystosowany do różnych kuchenek, m.in. indukcyjnej, gazowej, ceramicznej czy elektrycznej. Niektóre modele są również przeznaczone do beztłuszczowego pieczenia w piekarniku oraz mycia w zmywarce do naczyń.

Garnek do gotowania na parze zwykle jest wyposażony w odpowiednio wyprofilowane uchwyty, ułatwiające przenoszenie naczynia. Mogą być one chronione przed nadmiernym nagrzewaniem, co pozwala uniknąć poparzenia.

Patelnie i woki

W naszej ofercie dostępne są także patelnie o różnych głębokościach, średnicach oraz z różnymi powłokami. Proponujemy także głębokie patelnie wok, które nagrzewają się znacznie szybciej, mocnej i bardziej równomiernie w porównaniu do zwykłych patelni. Ponadto dzięki swoim rozmiarom pozwalają na sprawne przygotowanie większych potraw. Dodatkowo umożliwiają przygotowanie posiłków bez dodatku tłuszczu lub z jego minimalną ilością.

Polecamy także płaskie patelnie do naleśników, dzięki którym przygotowanie placków, omletów, czy pancake’ów będzie znacznie wygodniejsze.

Przejrzyj dostępne w naszym asortymencie naczynia do gotowania. Możesz wybierać spośród wielu stylowo wykończonych garnków, patelni, brytfann, pokrywek, czy czajników.

więcej