Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Nowości
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Typ spacerówki
Kierunek jazdy
  • więcej
Rodzaj siedziska
Ilość kól
Rodzaj kół
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Wózki spacerowe

Spacerówki są przeznaczone dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, które potrafią już samodzielnie siadać. Cechują się niedużym rozmiarem, są lekkie, a także łatwe w prowadzeniu i składaniu. W naszym asortymencie można znaleźć dla swojej pociechy klasyczny wózek tego typu, a także wózek spacerowy parasolkę. Do wyboru są modele wielu popularnych marek, w tym spacerówki JoieCybex, Kinderkraft, spacerówki Lionelo, Caretero, Espiro czy Tesoro.

Klasyczne wózki spacerowe

Wózek spacerowy powinien zapewniać dziecku bezpieczną i wygodną podróż. Ważne jest, aby był wyposażony w odpinany pałąk oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa – przykładem może być wózek spacerowy Caretero. Warto jednocześnie upewnić się, że istnieje możliwość regulacji wysokości podnóżka, co pozwala dopasować wózek do potrzeb rosnącego dziecka. Bezpieczeństwo podczas spacerów zwiększa również funkcja blokady skrętu, barierka zabezpieczająca oraz hamulce.

Przy wyborze spacerówki dla dziecka istotne jest również, aby zapewniał ochronę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, w tym chłodem, wiatrem, słońcem i deszczem. Wskazane jest, aby miał budkę z daszkiem. Przyda się również moskitiera zabezpieczająca przed owadami. Niektóre modele, np. spacerówki Kinderkraft, są wyposażone w pokrowiec na nóżki i folię przeciwdeszczową. Spacerówka Cybex Gazelle ma zarazem wizjer, który zapewnia latem właściwą cyrkulację powietrza.

Wózki spacerowe dla dziecka często umożliwiają regulację oparcia, aby maluch mógł się wygodnie położyć. Ważna jest również możliwość zmiany wysokości teleskopowej rączki, co pozwala na jej dostosowanie do wzrostu rodzica.

Lekka spacerówka sprawdzi się podczas podróży oraz będzie łatwa w transporcie.

Wózek spacerowy parasolka

Parasolka to wózek spacerowy lekki i wygodny w prowadzeniu. Sprawdza się dobrze zwłaszcza w mieście. Przykładem takiego modelu jest wózek spacerowy Caretero, który został wyposażony m.in. w pojemny kosz na zakupy, budkę z daszkiem, rączkę do przenoszenia wózka czy system amortyzacji, wspomagający jazdę po nierównej nawierzchni.

Zapoznaj się z naszą ofertą wózków spacerowych, porównaj ich funkcje i wybierz odpowiedni model dla swojego dziecka.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Wózki spacerowe – najczęściej zadawane pytania