Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Funkcje tostera
  • więcej
Regulacja w stopniach
  • więcej
Zabezpieczenia
  • więcej
Moc
  • więcej

Tostery

Bazą śniadania mogą być ciepłe, chrupiące tosty z dowolnie wybranym dodatkiem. Do ich przyrządzenia potrzebne jest odpowiednie urządzenie. Na naszym asortymencie znajdują się m.in. tostery jedno- lub kilkuszczelinowe, które pozwalają na przygotowanie za jednym razem od jednego do kilku przekąsek. Najczęściej jednak spotyka się urządzenia opiekające równocześnie z dwóch stron pieczywo z dwoma szczelinami. Jakie dodatkowe funkcje może mieć toster?

Tradycyjny toster czy opiekacz?

Toster zaliczany jest do kategorii urządzeń małego AGD, podobnie jak opiekacze. Czasami te dwa określenia są używane zamiennie, należy jednak pamiętać, że pierwsze z wymienionych urządzeń umożliwia przypieczenie z dwóch stron kromki chleba. Natomiast w opiekaczach najczęściej przyrządza się zamykane kanapki z wybranymi dodatkami opiekane na płytach grzejnych.

Przed zakupem tostera trzeba zwrócić uwagę m.in. na jego funkcje, wygląd i to, z jakich materiałów został on wykonany. Możesz dopasować kupowany sprzęt do swoich indywidualnych wymagań i sprawić, że będzie on estetycznym elementem wyposażenia kuchni. Do białych wnętrz w stylu skandynawskim warto wybrać na przykład biały toster z 6-stopniową regulacją mocy grzania. Jeśli w wystroju kuchni dominują sprzęty ze stali nierdzewnej, warto dobrać do nich srebrny toster np. firmy Zelmer.

Jakie funkcje tostera brać pod uwagę?

Przy kupowaniu takiego urządzenia zwróć uwagę na jego podstawową i dodatkową funkcjonalność. Liczba i wielkość szczelin w wybranym sprzęcie powinna być ściśle związana z tym, jakie pieczywo planujemy podgrzewać i ile kanapek chcemy przygotowywać jednocześnie. Oprócz tego toster może mieć funkcję rozmrażania pieczywa, podgrzewania czy opiekania wraz z ustaleniem stopnia zarumienienia. Producent może wyposażyć swoje tostery w ruszt do podgrzewania bułek i rogalików.

Dla wygody użytkowania tostera warto zwrócić uwagę, czy ma on kilkustopniową regulację temperatury grzania, schowek na przewód i tackę na okruchy, która ułatwia czyszczenie sprzętu. Jeśli w domu są dzieci, przydadzą się dodatkowe zabezpieczenia sprzętu, jak automatyczne wyłączanie i antypoślizgowe nóżki.

Tostery, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwalają na korzystanie z takich funkcji jak: rozmrażanie pieczywa, podgrzewanie go i centrowanie. Wybierz urządzenie znanej i renomowanej marki, takich jak m.in. Tefal, Philips i Bosch. Sprawdź, jakie funkcje mają poszczególne tostery i wybierz taki, który spełnia Twoje oczekiwania. Przygotuj w domu przekąski, które w niczym nie ustępują tym serwowanym w restauracjach i kawiarniach.

więcej