Filtruj
Kategorie
Nowości
Dostępność
Cena
Ocena

Poradniki

Jak zrobić idealną lasagne? Jak wysprzątać dom, by lśnił czystością, ale nie stracić na to zbyt wiele czasu? Jak zarządzać swoim budżetem, gdy jest mocno ograniczony? Jak wychowywać dzieci i prowadzić ich dietę? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziesz w poradnikach pisanych przez  ekspertów z danej dziedziny i nie tylko. Tworzone  są one często przez celebrytów, na podstawie ich doświadczeń. W dziale książki poradniki  znajdziesz podręczniki, przewodniki, instrukcje i sugestie różnych autorów na szereg interesujących być może i Ciebie tematów.

Różne rodzaje poradników

Książki poradnikowe mogą dotyczyć wielu różnych sfer naszego życia – prywatnego, zawodowego, towarzyskiego, uczuciowego, a nawet gotowania czy wychowywania dzieci. Możesz dowiedzieć się z nich, jak hodować róże, w jaki sposób się ubierać, mając 40. lat albo jak stosować w praktyce zasady savoir vivre’u? Mamy dla Ciebie przygotowane poradniki dotyczące urody, opisujące zasady dbania o skórę, robienia domowych maseczek czy korzystania z babcinych sposobów na piękne, zdrowe, odżywione włosy. W tej kategorii znajdują się zarówno poradniki dla kobiet, jak i dla mężczyzn, poruszające wszelkie tematy, które interesują czytelników, autorstwa autorytetów w danej dziedzinie, takich jak np. Gary Chapman. Poradniki dla rodziców przeprowadzą Cię krok po kroku po trudach ciąży i porodu, a później po kolejnych miesiącach życia Twojego dziecka. Chcesz wprowadzić do swojego życia zdrową dietę? A może zrzucić zbędne kilogramy? Poradniki o zdrowiu to propozycja dla Ciebie.

Dla pasjonatów, którzy mogą mieć naprawdę oryginalne zajęcia, proponujemy poradniki o hobby – o wędkowaniu, zbieraniu znaczków i monet, szydełkowaniu czy szkicowaniu, choć podręczniki dotyczące malarstwa i rysowania to inna, szeroka kategoria poradników na temat rysowania. Artyści, ogrodnicy, fryzjerzy, styliści i wielu innych fachowców w swojej branży podzieli się z Tobą wiedzą w swoich dziełach.

Jakie poradniki polecamy?

W naszym sklepie kupisz poradniki na niemal każdy temat. Które wybrać? Jakie są najlepsze poradniki, które dostarczą Ci merytorycznej wiedzy z danej dziedziny? Które okażą się tak cenne, że będziesz bez mrugnięcia okiem stosować się do ich sugestii? Polecamy przede wszystkim poradniki o pielęgnacji roślin pisane przez pasjonatów ogrodnictwa, jak i pozycje dotyczące motywacji i pozytywnego myślenia.

Rysowanie, moda, aranżacja – każdy znajdzie coś dla siebie

W kategorii podręczników znajdziesz wiele książek na przeróżne tematy. Mogą to być poradniki rysowania, poradniki modowe czy też książki dotyczące zasad współżycia społecznego. Wyjaśnią Ci one zawiłości danej dziedziny.

Poradniki mogą sprawdzić się np. jako prezenty dla babci lub dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoją wiedzę w danym zakresie, zadbać o siebie i swoje otoczenie lub zacząć nowe hobby. 

więcej

TOP - poradniki

zobacz więcej
TOP
Zwierzęta. Kolorowanki antystresowe dla dorosłych
10 Zwierzęta. Kolorowanki antystresowe dla dorosłych Opracowanie zbiorowe
4.6/5
15,95 zł
TOP
Kwadraty babuni. Kompletny poradnik
15 Kwadraty babuni. Kompletny poradnik Opracowanie zbiorowe
5/5
34,99 zł

Mnóstwo tytułów do wyboru

Szczególnie polecamy
Na czasie

Sprawdź również inne kategorie

Poradniki – najczęściej zadawane pytania

Podobne do ostatnio oglądanego