Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Liczba sztuk w opakowaniu
  • więcej
Marka i model pojazdu
  • więcej
Typ nadwozia
  • więcej

Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe to zarówno podstawowe, jak i dodatkowe elementy wyposażenia auta. Bez niektórych, jak pióra wycieraczek, nie można się obyć, inne z kolei zwiększają komfort podróżowania, przewożenia bagażu czy chronią karoserię pojazdu przed zniszczeniem na skutek oddziaływania czynników zewnętrznych. Przy wyborze akcesoriów samochodowych należy kierować się przede wszystkim dopasowaniem ich do marki i modelu pojazdu, ale nie tylko tym. Co jeszcze ma znaczenie?

Pióra wycieraczek dla zachowania przejrzystości szyb

W czasie deszczu i opadów śniegu ważne jest zachowanie doskonałej widoczności. Dzięki temu kierowca jest w stanie zachować i poprawnie ocenić odległość od innych aut i pojazdów, pieszych i przeszkód na drodze. Pióra wycieraczek samochodowych zużywają się – jeśli nie usuwają one kropli wody szybko i skutecznie albo wręcz są przyczyną rys na szybie, to trzeba je wymienić. Dopasowuje się je do marki i modelu pojazdu, a producenci wskazują w instrukcji obsługi auta ich długość oraz sposób mocowania. Dostępne są wycieraczki z konstrukcją bezszkieletową lub hybrydową.

W kategorii akcesoriów samochodowych mieszczą się nie tylko wymienne pióra wycieraczek, ale i wiele innych gadżetów i elementów wyposażenia pojazdu.

Wyposażenie wnętrza samochodu

Standardowa tapicerka może być chroniona przed przedwczesnym zniszczeniem czy zabrudzeniem dzięki pokrowcom na siedzenia. To element wyposażenia, który ma znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy autem podróżują małe dzieci lub zwierzęta. Można dopasować pokrowce samochodowe do konkretnego modelu i marki pojazdu, ale także wybrać uniwersalny zestaw. W sprzedaży są rozwiązania na dwa fotele, zagłówki, tylną kanapę lub komplety na wszystkie siedzenia w pojeździe czy maty ochronne pod fotelik dla dziecka.

Dodatkowo można wybrać dywaniki samochodowe i zestawy takich dywaników oraz mat pasujących także do bagażnika pojazdu. To elementy, które poddawane są na co dzień intensywnej eksploatacji, dlatego mogą stosunkowo szybko kwalifikować się do wymiany na nowe.

Właściciele czworonogów mogą potrzebować mat do przewozu zwierząt, które z jednej strony zabezpieczają je w czasie podróży przed wstrząsami czy nagłym hamowaniem, a z drugiej – chronią wnętrze auta przed zabrudzeniem.

Łatwiejsza organizacja w samochodzie

W długą podróż wraz z dziećmi warto zabrać gry, książeczki czy tablet z bajkami. W celu przewożenia takich rzeczy w kabinie pojazdu można wyposażyć go w organizery samochodowe, także rozwiązania na fotele pasażerskie. Pasy i linki do mocowania bagażu ułatwią przewożenie luzem różnych rzeczy, na mniejszych i większych odległościach.

Dla wygody pasażerów

Podróżowanie samochodem będzie znacznie bardziej komfortowe, jeśli pasażerowie będą mogli zminimalizować ekspozycję na słońce – służą do tego rolety i zasłonki. Kiedy znuży ich oglądanie widoków za oknem, mogą się zdrzemnąć na wygodnych poduszkach i zagłówkach, które także są elementem oferty akcesoriów do pojazdów mechanicznych. Kierowca z kolei może zainwestować w uchwyt na telefon, dzięki któremu łatwiej mu będzie kontrolować trasę przejazdu wyświetlaną na ekranie smartfona.

Dopasuj wybrane akcesoria samochodowe do swojego pojazdu – jego marki i modelu, by były idealnym jego uzupełnieniem, a przy tym zabezpieczały wnętrze lub karoserię auta przed szybkim zniszczeniem. Potrzebujesz nowych piór do wycieraczek lub organizera do auta? Znajdź niezbędne dla Ciebie akcesoria w naszym sklepie.

więcej