Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor

Organizery podróżne

W naszym asortymencie znajdują się organizery podróżne wielu producentów, m.in. Dunlop, Mil-Tec, Wobell, Sunlovers, Thule, Kemer, Aptel, Hedo i Wittchen. Do wyboru są modele powstałe z różnych materiałów, m.in. organizer filcowy, bawełniany, nylonowy, poliestrowy, a także ze skóry naturalnej i ekologicznej. Produkty te pozwalają odpowiednio posegregować i uporządkować swoje rzeczy przed wyjazdem wypoczynkowym czy służbowym.

Zestaw organizerów podróżnych

Zestawy organizerów podróżnych to produkty różnej wielkości, które nadają się do umieszczenia w walizce, torbie podróżnej, plecaku, torebce, szafie, szufladzie czy garderobie. Do organizerów można wkładać m.in. ubrania, bieliznę, kosmetyki, obuwie, dokumenty, portfele, ręczniki, telefony, przybory higieniczne, karty płatnicze, ładowarki i inne niezbędne przedmioty. Zazwyczaj organizer podróżny jest zapinany na zamek, który zapobiega wypadnięciu zawartości. Niektóre modele mają uchwyt do wygodnego przenoszenia. Można także zdecydować się na transparentny organizer na podróż samolotem. Jego zawartość jest widoczna, co przyspiesza kontrolę bagażową na lotnisku.

Organizer samochodowy

Organizer do samochodu pozwala zachować porządek we wnętrzu pojazdu. Najczęściej mocuje się go na tylnym lub przednim siedzeniu, np. za pomocą pasa bezpieczeństwa lub rzepu. Do wyboru są także organizery samochodowe do bagażnika.

Organizer na kable i elektronikę

Przed podróżą warto również zaopatrzyć się w organizer kabli i akcesoriów elektronicznych, w tym adapterów, ładowarek, kart pamięci, powerbanków, pendrive’ów czy słuchawek. Organizer podróżny pozwala zapobiec ich uszkodzeniu oraz plątaniu się przewodów. Zabezpiecza także akcesoria przed wilgocią.

Organizer na leki

Organizery na leki pozwalają w czytelny sposób rozłożyć lekarstwa. Najczęściej umieszcza się je w kolorowych kasetkach – każda barwa wskazuje kolejny dzień tygodnia. Tego typu produkty są przeznaczone zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku i innych pacjentów, którym zdarza się zapominać o regularnym przyjmowaniu lekarstw. Ważne jest, aby organizer był wykonany z bezpiecznego tworzywa, które nie wchodzi w interakcję z lekami.

Sprawdź nasz asortyment organizerów podróżnych i znajdź model, który pozwoli ci odpowiednio posortować i zabezpieczyć przedmioty przed wyjazdem.


 

więcej