/

szkolne i papiernicze

DO SZKOŁY I BIURA

zobacz wszystkie produkty

ART & CRAFTS

zobacz wszystkie produkty

Artykuły szkolne i plastyczne

W naszym asortymencie znajdują się różnego typu artykuły szkolne i papiernicze. Są to produkty znanych marek, m.in. Derform, Eurocom, Biurfol, St.Majewski, Coolpack, Interdruk, Pelikan, Impacto Gifts, Basic, Starpak czy Herlitz. Z oferty można bez trudu skompletować zestaw do szkoły, biura czy na przyjęcie okolicznościowe.

Artykuły szkolne i plastyczne

Do wyboru jest wiele artykułów szkolnych dla uczniów w każdym wieku. Mogą oni pakować podręczniki, zeszyty, notesy i różnego typu przybory do stylowych tornistrów oraz plecaków. Do piórników włożą dostępne w naszym zbiorze długopisy, pióra, ołówki, zakreślacze, cienkopisy, kredki, markery, nożyczki, gumki do ścierania, spinacze, korektory oraz przybory matematyczne – linijki, temperówki, zestawy kreślarskie, ekierki, kątomierze, kalkulatory czy cyrkle.

Wśród produktów dla uczniów znajdują się również worki na buty, pinezki, spinacze, dziurkacze, kalendarze szkolne, a także produkty do segregacji dokumentów, w tym skoroszyty, teczki i segregatory. Można znaleźć wiele artykułów z ciekawymi wzorami i nadrukami, np. z bohaterami popularnych seriali animowanych dla dzieci.

Oferta obejmuje również wszelkiego typu przybory i akcesoria plastyczne niezbędne do rysowania, malowania, wyklejania, wycinania oraz wielu innych prac. W zestawie do lekcji plastyki nie może zabraknąć białych i kolorowych bloków, kredek, farb, taśmy klejącej, pędzli, naklejek, plasteliny, klejów, modeliny, przyrządów do modelowania, bibuły czy naklejek.

Artykuły papiernicze do organizacji przyjęć

W asortymencie można także znaleźć produkty, które są niezbędne do organizacji przyjęć okolicznościowych, np. urodzin, wesel czy jubileuszy. Warto wtedy wysłać do gości zaproszenia i umieścić je w kopercie. Niezbędne mogą okazać się również winietki, torebki czy pudełka na prezenty, a także papierowe kubeczki oraz talerzyki.

Zapoznaj się dokładniej z naszą ofertą artykułów szkolnych i papierniczych. Wybierz produkty, które pozwolą ci skompletować zestaw do szkoły, biura czy do organizacji przyjęcia.

więcej