Gry i programy

W kategorii tej znajdują się programy i gry na PC oraz konsole – w tym Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Dostępne są zarówno produkty cyfrowe, jak i nagrane na fizycznych nośnikach DVD.

Gry komputerowe i konsolowe

Nasz asortyment obejmuje gry PC dla dzieci oraz dorosłych. Do wyboru są tytuły najpopularniejszych marek, w tym EA Sports, CD Project, EA Maxis, Sports Interactive czy Blizzard Entertainment. W kolekcji znajduje się wiele gier akcji oraz strzelanek, np. Hitman, Battlefield czy Far Cry. Często są to gry o fabule wojennej czy związanej z działalnością organizacji przestępczych.

Dla dzieci i młodzieży można polecić gry PC przygodowe, logiczne oraz przeznaczone do nauki języków obcych. Są to produkcje wolne od scen przemocy, wulgaryzmów czy krwi. Nie brakuje również gier MMO RPG i strategicznych, które wymagają umiejętności planowania oraz przewidywania. Wśród najpopularniejszych produkcji znajdują się również gry sportowe PC i wyścigowe, np. z serii FIFA, Need for Speed, Football Manager czy Tony Hawk’s.

Oprócz podstawowych wersji gier można znaleźć do nich dodatki. Umożliwiają one odblokowanie dodatkowych umiejętności, misji, broni czy rekwizytów przydatnych w grze. Zwykle są to produkty cyfrowe w formie klucza aktywacyjnego.

Programy antywirusowe

Kategoria ta obejmuje również systemy antywirusowe, np. Norton czy Kaspersky Anty-Virus. Są to programy PC, dzięki którym można zabezpieczyć swój komputer przed wirusami i innego typu złośliwym oprogramowaniem. Warto wybrać antywirus z funkcją ochrony sieciowej w trybie rzeczywistym, co ochroni urządzenie przed atakami hakerów. Przydatna może również okazać się funkcja zabezpieczenia danych płatniczych, kontrola rodzicielska czy zapora ogniowa firewall.

Programy edukacyjne i biurowe

Do wyboru są programy edukacyjne na PC, które umożliwiają zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin, np. informatyki, nauk ścisłych czy języków obcych. Sporo z nich to programy PC dla dzieci, dzięki którym najmłodsi mogą w interaktywny sposób rozwijać podstawowe umiejętności szkolne – liczenie, pisanie, czytanie itp.

Można także wybierać spośród wielu programów biurowych. Jest to np. oprogramowanie do obsługi sprzedaży, archiwizacji dokumentów, projektowania czy tworzenia projektów graficznych oraz inżynierskich.

Sprawdź, jak wiele gier i programów znajduje się w naszym asortymencie. Znajdź pośród nich oprogramowanie, którego potrzebujesz.

więcej
/

gry i konsole

Sprzęt gamingowy Doładowania

TOP produkty!

PC - kategorie

Zobacz całą ofertę

Playstation 4 - kategorie

Zobacz całą ofertę

Xbox One

Zobacz całą ofertę

Gadżety z gier - Nowości

Gadżety z gier

Zobacz całą ofertę