Filtruj
Kategorie
Twoje środki
Empik Premium
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Producent
  • więcej
Wydawca

Akcesoria gamingowe

Gaming to nie tylko gry, komputery i konsole, ale także bogaty wachlarz akcesoriów pozwalających na czerpanie maksimum wrażeń z rozgrywki. Są wyśmienitymi prezentami na okazje takie jak Dzień Chłopaka czy Dzień Mężczyzn. Współcześni gracze wykorzystują szereg urządzeń wspomagających wirtualną rozrywkę. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria gamingowe takich marek, jak Razer, Trust, Roccat, Creative czy Logitech.

Akcesoria gracza - komfort grania

Długie sesje gamingowe potrafią być wymagające dla organizmu, dlatego producenci sprzętu rozwijają akcesoria dbające o komfort graczy. Jednym z owoców prac projektantów są podstawki pod laptopy, które zapewniają optymalną pozycję urządzeń. Część modeli posiada regulację położenia, dzięki czemu można odpowiednio wypoziomować notebooka na biurku i np. dopasować pozycję ekranu do linii wzroku gracza. To nie jedyna ich zaleta, ponieważ modele z wbudowanym chłodzeniem zapewniają wentylację komputera, co obniża temperaturę podzespołów w czasie pracy. W ten sposób komputer może pracować wydajniej.

Wśród akcesoriów zapewniających komfort graczy można znaleźć także podstawy do monitorów, podkładki pod mysz nierzadko posiadające oparcie dla nadgarstka, czy specjalnie wyprofilowane fotele gamingowe. Te dzięki podkładkom lędźwiowym i odpowiednio wyprofilowanym oparciom niwelują czynniki powodujące ból pleców przy długich sesjach z ulubionymi grami. Szczególnym rodzajem akcesoriów są wszelkiego rodzaju huby USB zapewniające wygodny dostęp do najpotrzebniejszych złączy. Przydatne mogą się także okazać uchwyty do przewodów eliminujące zbędną plątaninę kabli wokół komputera.

Perfekcyjny dźwięk w grach

W gamingu ważny jest nie tylko obraz, ale także dźwięk. Głośniki gamingowe często symulują dźwięk przestrzenny pozwalający lepiej rozeznać się graczom w wirtualnej rzeczywistości. Rozwiązaniem wspomagającym audio w komputerze są zewnętrzne karty dźwiękowe. Pozwalają one na wyciśnięcie wysokiej jakości dźwięku z gier.

Rozgrywka online czasami wymaga komunikacji z innymi graczami, w czym pomagają mikrofony. W przypadku streamowania gier bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać mikrofon wolnostojący lub umieszczony na specjalnym wysięgniku. Gamingowe mikrofony posiadają m.in. systemy redukcji szumu otoczenia, co zapewnia rejestrację czystego głosu bez zakłóceń.

Akcesoria gamingowe to także adaptery, podkładki, uchwyty czy ładowarki do kontrolerów. Sprawdź nasz asortyment i znajdź interesujące cię urządzenia!

więcej

Dowiedz się więcej o akcesoriach gamingowych i nie tylko

Wszystkie artykuły

Akcesoria gamingowe – najczęściej zadawane pytania