Moleskine

Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Zadruk
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena (od-do)

Moleskine

W naszym asortymencie znajdują się artykuły biurowe i papiernicze marki Moleskine. Zaliczają się do nich m.in. książkowe kalendarze, notesy, plannery oraz zeszyty.

Papier w produktach marki Moleskine

Papier wytwarzany przez Moleskine uzyskał certyfikat Forest Stewardship Council, potwierdzający korzystanie z drewna z wiadomego pochodzenia. Beżowy kolor gładkich i bezkwasowych kartek z odcieniem kości słoniowej jest charakterystyczną cechą zeszytów, kalendarzy i notesów Moleskine.

Moleskine – zeszyt

W asortymencie marki Moleskine znajdują się pojedyncze zeszyty lub zestawy połączone minimalistycznym wzorem i kolorem. Można także znaleźć okładki o artystycznym wzornictwie. Tworzone są w elastycznej, tekturowej oprawie. Grzbiet zeszytów jest szyty, co zapewnia lepsze trzymanie się kartek. Można znaleźć zeszyty gładkie, w linię lub w kratkę. Na tylnej okładce dołączana jest kieszeń, ułatwiająca przechowywanie luźnych notatek.

Papier wykorzystywany do tworzenia zeszytów Moleskine ma gramaturę 70g/m2. Zeszyty są dostępne w formacie P (9x14 cm), L (13x21 cm), XL (19x25 cm) oraz XXL (21x28 cm). Liczba kartek najczęściej wynosi 64, 80 lub 120 sztuk. Wśród nich można znaleźć dodatkowe, perforowane strony, przeznaczone do wyrywania.

Książkowy kalendarz marki Moleskine

Kalendarze Moleskine charakteryzują się tekturową oprawą w jednolitym kolorze bądź z dodatkiem subtelnego wzoru. Produkowane są w różnych rozmiarach: XL, L czy kieszonkowych P. Mają zamknięcie z taśmy elastycznej lub gumki, dodatkowo utrzymujące strukturę kalendarza. W środku znajduje się wstążkowa zakładka, dzięki której można zaznaczyć właściwy termin.

Każdy kalendarz Moleskine ma prosty układ graficzny. Może być stworzony w wersji dziennej, tygodniowej lub miesięcznej. Układ tygodniowy ma z jednej strony kalendarium, z drugiej – notatnik. Na ostatnich stronach znajduje się sporo miejsca na notatki. W niektórych modelach kalendarzy można umieścić numery telefonów na ostatniej stronie.

Moleskine – planner i notatnik

Planner Moleskine umożliwia stworzenie podsumowania poprzedniego roku oraz tworzenie planów tygodniowych i miesięcznych. Znajduje się w nim miejsce na ważne daty i kontakty.

W notatnikach Moleskine mogą znajdować się tematyczne etykiety i dodatkowe zdobienia wewnątrz zeszytu, np. z motywem Barbie dla dziewczynek. Na końcu notatnika można znaleźć kieszeń na drobne notatki, niewielkie dokumenty czy wizytówki. Marka Moleskine stworzyła Smart Writing Set. Jest to nowoczesny notes, aplikacja i długopis, dzięki którym można przenieść ręcznie pisane notatki na ekran komputera i przechowywać ich wersję elektroniczną.

Zapoznaj się z naszym asortymentem artykułów papierniczych firmy Moleskine, a następnie wybierz kalendarz lub notatnik do planowania.

więcej