świąteczna grafika

do  

50

50 - 100

100 - 150

powyżej  

150

cukrowa laska grafika

Prezenty dla dziecka

Bestsellery

Oto jest Kasia Jaworczakowa Mira
4.7/5
13,85 zł
21,90 zł

Zawsze trafione

Kalendarze adwentowe Gra towarzyska, Taboo Hasbro Gaming
4.7/5
99,99 zł
115,17 zł

Niesztampowe

Pomysły na prezent dla dziecka

Sprawdź więcej inspiracji!

Prezent dla dziecka na Święta

Kupno dobrego prezentu świątecznego dla dziecka może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego, by ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy szereg propozycji i inspiracji na prezenty dla dzieci w wieku 3-10 lat, w przystępnych półkach cenowych: do 50, 100, 150 złotych i więcej! 

Jakie zabawki wybrać na prezent dla dziecka na Święta? 

Wiele maluchów wprost uwielbia tworzyć interesujące konstrukcje z klocków Lego. Klocki te wspomagają rozwój wyobraźni, dlatego tak chętnie są kupowane pociechom w różnym wieku. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych serii klocków – od Lego Star Wars i Harry Potter, po Lego Duplo, Super Mario czy Minecraft. Słowem – każdy znajdzie coś dla siebie.

Popularnym wyborem prezentowym są także miłe w dotyku pluszaki, figurki i lalki. Polecamy maskotki interaktywne z wieloma funkcjami głosowymi, a także zestawy lalek ze znanych serii, takich jak np. Barbie, Shimmer and Shine, a także Enchantimals i L.O.L. Surprise. Dobrym pomysłem mogą być również figurki akcji z ruchomymi elementami, figurki kolekcjonerskie czy też maskotki postaci z bajek. 

Do nauki i do zabawy – czyli praktyczne prezenty dla dzieci
Zabawa i edukacja mogą iść ze sobą w parze, co udowadniają tysiące zabawek rozwijających kreatywność i wyobraźnię z naszej oferty. Polecamy m.in. wielofunkcyjne zabawki interaktywne, zestawy Małego Naukowca poszerzające wiedzę o świecie, a także gry planszowe edukacyjne oraz instrumenty muzyczne dla dzieci.

Innym, świetnym pomysłem na prezent świąteczny dla dziecka mogą okazać się gry zręcznościowe, przygodowe czy planszowe i logiczne. Pozwolą miło spędzić czas większej liczbie pociech, ale równie dobrze sprawdzą się, gdy do gry będzie miała ochotę zasiąść cała rodzina.

Książki dla dzieci również mogą okazać się udanym prezentem. Serie Kicia Kocia czy Pucio są uwielbiane przez maluchy w różnym wieku i pomagają w ich początkowej edukacji. Proponujemy także szereg innych tytułów uczących świata i zjawisk w nich zachodzących. Wiele książek dla dzieci wydanych jest w trwałych okładkach i z wytrzymałymi stronami, zatem sprawdzą się przez długi czas.

Edukacyjne walory mają również płyty z muzyką dla najmłodszych czy filmy i bajki takie jak np. Kraina Lodu, Luca, Raya i ostatni smok czy Krudowie 2.

To nie koniec naszej oferty. Jako świąteczny prezent dla dziecka, polecamy również komputery i laptopy, które pozwolą na bezproblemową naukę zdalną czy poza godzinami lekcyjnymi – oferujemy dziesiątki różnych modeli w przystępnych cenach. Dobrym wyborem mogą okazać się także zegarki sportowe i smartwatche dla dzieci oraz słuchawki i głośniki.

Spraw niespodziankę dziecku na Święta lub na każdą inną okazję i wybierz interesujący prezent z naszej oferty!

więcej