Prezenty
dla dziecka

Przedział cenowy

20 - 100 zł

100 - 200 zł

200 - 300 zł

powyżej 300 zł

Wszystkie

Kategorie

Prezenty według wieku

Zabawki na prezent w dobrych cenach

Bestsellery

Nowości

Zawsze trafione

Niesztampowe upominki

Pomysły na prezent dla dziecka

Sprawdź więcej inspiracji!

Prezent dla dziecka 2024

Kupno dobrego prezentu dla dziecka może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego, by ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy szereg propozycji i inspiracji na prezenty dla dzieci w wieku 3-10 lat, w przystępnych półkach cenowych: do 50, 100, 150 złotych i więcej!

Prezenty dla dziecka – zabawki

Co można kupić dziecku na urodziny i inne okazje? Przygotowaliśmy kilka inspiracji i pomysłów, które zdecydowanie ułatwią zadanie

  1. Klocki Lego

Wiele maluchów wprost uwielbia tworzyć interesujące konstrukcje z klocków Lego. Klocki te wspomagają rozwój wyobraźni, dlatego tak chętnie są kupowane pociechom w różnym wieku. W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych serii klocków – od Lego Star Wars i Lego Harry Potter, po Lego Duplo, Super Mario czy Lego Minecraft. Słowem – każdy znajdzie coś dla siebie!

  1. Pluszaki i lalki

Popularnym wyborem prezentowym dla dzieci, są także miłe w dotyku pluszaki. Polecamy maskotki interaktywne z wieloma funkcjami głosowymi, a także zestawy lalek ze znanych serii, takich jak np. Barbie, Shimmer and Shine, a także Enchantimals i L.O.L. Surprise.

  1. Figurki

Dobrym pomysłem dla dzieci mogą być również figurki akcji z ruchomymi elementami, figurki kolekcjonerskie. Wszystko to znajdziesz w Empiku.

Prezenty edukacyjne dla dzieci

Zabawa i edukacja mogą iść ze sobą w parze, co udowadniają tysiące zabawek rozwijających kreatywność i wyobraźnię z naszej oferty.

1. Wielofunkcyjne zabawki interaktywne

Polecamy m.in. wielofunkcyjne zabawki interaktywne, zestawy Małego Naukowca poszerzające wiedzę o świecie, a także gry edukacyjne oraz instrumenty muzyczne dla dzieci.

2. Gry zręcznościowe

Innym, świetnym pomysłem na prezent mogą być gry zręcznościowe, przygodowe czy planszowe i logiczne. Pozwolą miło spędzić czas większej liczbie pociech, ale równie dobrze sprawdzą się, gdy do gry będzie miała ochotę cała rodzina.

3. Książki dla dziecka

Książki dla dzieci również mogą okazać się udanym prezentem. Serie Kicia Kocia czy Pucio są uwielbiane przez maluchy w różnym wieku i pomagają w ich początkowej edukacji. Proponujemy także szereg innych tytułów uczących świata i zjawisk w nich zachodzących.

Wiele książek dla dzieci wydanych jest w trwałych okładkach i z wytrzymałymi stronami, zatem sprawdzą się przez długi czas, nawet w rękach maluchów, które swoimi działaniami stale dążą do jak największej entropii.

4. Płyty i filmy dla dzieci

Edukacyjne walory mają również płyty z muzyką dla najmłodszych czy filmy i bajki takie jak np. Kraina Lodu, Doktor Dolittle, Scooby Doo czy Merida Waleczna.

To nie koniec naszej oferty. Jako prezent dla dziecka polecamy również komputery i laptopy, które pozwolą na bezproblemową naukę zdalną czy poza godzinami lekcyjnymi – oferujemy dziesiątki różnych modeli w przystępnych cenach. Dobrym wyborem mogą okazać się także zegarki sportowe i smartwatche dla dzieci oraz słuchawki i głośniki.

Niezależnie, jaki prezent dla dziecka przykuł Twoją uwagę, kup go wcześniej i dobrze ukryj w domu, by na spokojnie sprawić wyjątkową niespodziankę swojej pociesze!

Sprawdź też:

więcej