Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Materiał
  • więcej
Typ nadwozia
Marka i model pojazdu
  • więcej
Kolor
Skład zestawu
Sprzedawca
  • więcej
Ocena produktu

Pokrowce na siedzenia samochodowe

Pokrowce na siedzenia samochodowe to praktyczne akcesoria, które oprócz ochrony foteli auta przed zniszczeniem lub zabrudzeniem pełnią także szereg innych funkcji. W naszej ofercie znajdują się uniwersalne pokrowce na fotele samochodowe do zastosowania w różnych autach, a także produkty przeznaczone do użycia w konkretnych modelach samochodów. Wśród nich warto zwrócić uwagę na ochraniacze przydatne w czasie podróży z małymi dziećmi lub zwierzętami.

Pokrowce są praktycznym prezentem dla męża na Walentynki, dla którego utrzymanie porządku w samochodzie jest ważnym elementem. 

Pokrowce na fotele samochodowe

Pokrowce na siedzenia samochodowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów gwarantujących inny stopień odporności na zabrudzenia, zalania lub uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdują się pokrowce wykonane m.in. z weluru, materiałów poliestrowych czy sztucznej skóry. Są także takie, do których produkcji zastosowano pianki poliuretanowe, poprawiające miękkość siedziska i tym samym podnoszące komfort podczas jazdy.

Użyte w pokrowcach systemy pasków oraz rzepów umożliwiają precyzyjne dopasowanie do kształtu fotela. Zapobiegają także przesuwaniu się pokrowców w trakcie ich użytkowania. Poza standardowymi pokrowcami czarnymi, do oferty trafiły także modele w wielu innych kolorach takich jak beże, czerwienie, brązy, szarości i zielenie. Przed kupnem warto jednak zestawić je z dostępnymi pokrowcami na zagłówki, aby nie nabyć zbyt kontrastowych.

Ochraniacze na fotele

Oferujemy także ochraniacze oraz maty ochronne na fotele. Wśród nich znalazły się m.in. maty podkładane pod montowane w autach foteliki dziecięce oraz maty ochronne z dodatkowymi kieszeniami na dziecięce gadżety do zawieszenia z tyłu przedniego siedzenia.

Poza nimi w naszej odnaleźć można organizery umożliwiające bezpieczne przewożenie akcesoriów przydatnych podczas podróży. Osobom posiadającym czworonożnych przyjaciół mogą przydać się maty do przewozu zwierząt.

Sprawdź naszą ofertę pokrowców na siedzenia samochodowe i wybierz z niej modele, które najlepiej będą pasowały do wnętrza twojego auta.

więcej