Zestawy Lego Friends

Lego Friends to seria klocków Lego stworzona z myślą o dziewczynkach w wieku szkolnym, które rozwijają relacje z rówieśnikami i dla których prawdziwa przyjaźń stanowi jedną z najważniejszych wartości. Linii produktowej Lego Friends towarzyszy serial animowany o tym samym tytule, który ma zachęcać i inspirować dzieci do fascynującej zabawy.

Klocki Lego Friends - seria klocków dla dziewczynek

Bohaterkami serii klocków Lego Friends jest pięć przyjaciółek: Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie, które mieszkają w fikcyjnym mieście Heartlake City wybudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Przyjaciółki wspólnie tworzą klub Lego, dzielą się sekretami, wspierają w trudnych sytuacjach, bawią się, organizują przyjęcia i pomagają innym mieszkańcom miasteczka. W międzyczasie przeżywają mnóstwo ekscytujących przygód, które zawsze kończą się szczęśliwie dzięki niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni. Każda z dziewczynek ma swój indywidualny styl i osobowość, co pozwala utożsamiać się z którąś z bohaterek serii.

Zestawy klocków Lego Friends

Klocki Lego Friends to inspirujące zestawy umożliwiające budowanie rozmaitych obiektów, których realizację można oglądać również na ekranie telewizora. Dzięki zestawom Lego Friends można odtworzyć m.in. Jadłodajnię w Heartlake, Dom kultury, Plażowy Park Rozrywki, Centrum Sportowe, Skatepark, Cukiernię z pączkami, Bar w Śródmieściu, Kwiaciarnię, Sklep wnętrzarski, Stragany z jedzeniem, Wesołe miasteczko, Ogród botaniczny, Leśny domek, szkołę, a nawet domy i pokoje poszczególnych bohaterek.

Klocki Lego Friends - zabawa imitująca prawdziwe życie

Dziewczynki uwielbiają bawić się w “prawdziwe życie”, a klocki z serii Lego Friends stanowią idealne narzędzie do tego, aby świetnie się bawić, a przy okazji rozwijać kluczowe kompetencje. Budowanie z klocków Lego doskonali umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, uczy cierpliwości, pobudza kreatywność oraz inspiruje do twórczej zabawy i odgrywania scenek za pomocą dołączonych figurek.

Sprawdź wszystkie zestawy Lego Friends dostępne w naszym asortymencie, wybuduj realistyczną replikę miasta Heartlake City i twórz nowe historie w towarzystwie ulubionych bohaterek serialu.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania