Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Najlepsze książki biznesowe, ekonomiczne i marketingowe

W kategorii tej znajdują się najpopularniejsze książki biznesowe, marketingowe i ekonomiczne. Są to bestsellery TOP 100 tygodnia, miesiąca, a także aktualnego oraz poprzedniego roku. Wiele z nich ukazało się w ramach znanych serii, w tym Samo Sedno, Biblioteka Forbesa, Biznes Horyzonty, Biznes w Praktyce, Droga do Sukcesu czy Akademia Zarządzania i Finansów.

Najlepsze książki biznesowe i ekonomiczne

Bestsellerowe książki ekonomiczne oraz biznesowe ukazują zarówno teoretyczny, jak i praktyczny wymiar biznesu. W trakcie lektury można poznać sposoby na odniesienie sukcesu w prowadzeniu firmy. W publikacjach tych znajdują się sprawdzone porady oraz historie rozwoju największych na świecie przedsiębiorstw.

Najlepsze książki ekonomiczne z naszego asortymentu podejmują także tematykę oszczędzania. Pozwalają dowiedzieć się, jak zbudować poduszkę bezpieczeństwa, spłacić kredyty oraz w przemyślany sposób zarządzać budżetem.

Wiele pozycji dotyczy również inwestowania, np. na giełdzie czy rynku walutowym. Przedsiębiorcy mogą także poznać sposoby finansowania środków trwałych, możliwości legalnej optymalizacji podatkowej czy metody postępowania z nieuczciwymi kontrahentami. W bestsellerowych książkach ekonomicznych znajdują się ponadto praktyczne porady z zakresu księgowości.

Bestsellerowe książki marketingowe

W kategorii bestsellerów nie brakuje książek o tematyce marketingowej. Ich autorzy podpowiadają, jak zdobyć nowych klientów i poprawić wyniki sprzedaży. Można także znaleźć porady dotyczące planowania strategii cenowej czy pozycjonowania produktów. Wiele tytułów dotyczy działań marketingowych prowadzonych w internecie.

Najpopularniejsze książki o zarządzaniu

Do najlepszych książek biznesowych zaliczają się również podręczniki o zarządzaniu. Właściciele firm oraz menedżerowie mogą dowiedzieć się, jak skutecznie kierować zespołem, zarządzać sobą w czasie, ustalać priorytety czy motywować pracowników. Niektóre publikacje podejmują ponadto tematykę rozwijania umiejętności interpersonalnych.

Sprawdź tytuły, które znalazły się w zestawieniu TOP 100 najpopularniejszych książek biznesowych i marketingowych. Wybierz spośród nich pozycję, która pomoże ci odnieść finansowy sukces.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego