Wydarzenia

x

JIMEK – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie JIMEK, rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi czerwcowy koncert na Warszawskim Bemowe „JIMEK i goście: historia polskiego hip-hopu". W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0

Paulina Młynarska – PREMIERA ONLINE

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, naszą gościnią będzie Paulina Młynarska autorka książki „Okrutna jak Polka” (Wydawnictwo Prószyński Media). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0

Stanisława Celińska – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Musicom, e-Muzyka oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościnią będzie Stanisława Celińska, rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Okazję stanowi premiera albumu „Przytul”. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

  • 0

Beata Sabała-Zielińska – PREMIERA – Przecinek i Kropka

W ramach targowej sceny literatury dziecięcej Przecinek i Kropka zapraszamy na spotkanie z Beatą Sabałą-Zielińską, autorką książki „TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka” (Wydawnictwo Prószyński).  ​​

  • 0

Zaksiążkowane, GetBooky, Okoń w sieci – SPOTKANIE

Zapraszamy na spotkanie z Zuzą (Zaksiążkowane), Magdą (GetBooky) oraz Marcinem (Okoń w sieci), blogerami, którzy na co dzień na swoich kanałach w Social Mediach promują czytanie książek. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.  

  • 0

David Lagercrantz – PREMIERA

Zapraszamy na spotkanie z Davidem Lagercrantzem, autorem książki „Człowiek, który wyszedł z mroku” (Wydawnictwo Wielka Litera). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, tłumaczenie Anna Rosiak.  

  • 0

Magdalena i Piotr Jacoń – PREMIERA

Zapraszamy na spotkanie z Magdaleną i Piotrem Jacoń, bohaterami książki „SEXEDPL” (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi edukatorka seksualna Małgorzata Iwanek.  

  • 0

Anja Rubik – PREMIERA

Zapraszamy na spotkanie z Anją Rubik, autorką książki „SEXEDPL. Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców” (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.  

  • 0

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr – PREMIERA

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr i Maciejem Stuhrem, bohaterami książki „SEXEDPL” (Wydawnictwo W.A.B.). Rozmowę poprowadzi edukatorka seksualna Małgorzata Iwanek.  

  • 0