Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Polecane
Nowości
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry na Playstation 5

Pierwszą czynnością po nabyciu konsoli Sony powinien być wybór odpowiedniego zestawu gier na PlayStation 5. Nowa generacja tych urządzeń zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Wśród najpopularniejszych tytułów można znaleźć na przykład „Spider-Man: Miles Morales”. Gra prezentuje pełen pakiet graficzny w postaci raytracingu, czy też dynamicznego oświetlenia. Dostępne są także inne nextgenowe ulepszenia, jak kilkusekundowy czas ładowania lub wykorzystywanie haptycznych wibracji.

Gry na Playstation5 dla wielbicieli gatunku fantasty 

Inną z popularnych gier PlayStation 5 jest „Demon’s Souls”. To remake kultowego klasyka, który tym razem został stworzony przez studio Bluepoint Games. W grze pojawia się więcej tekstur w wysokiej rozdzielczości, a otoczenie wyróżnia się bogactwem detali. Kolejna ciekawa propozycja dla fanów gatunku fantasy to „Final Fantasy VII Remake Intergrade”, która miała swój debiut na Playstation 4. W odsłonie na PS5 gracze zyskują rozszerzenie INTERmission, w którym mogą śledzić losy bohaterki Yuffie. Jest to powiązane z nową historią, ale także ze zmianami w systemie walki.

Gry na Playstation5 - zręcznościówki i strzelanki 

Wśród gier na PlayStation 5 znalazła się także reżyserka wersja dzieła Hideo Kojimy. „Death Stranding: Director’s Cut” zostało wzbogacone w unikatowe treści, rozbudowujące grę o dodatkowe możliwości transportu towaru oraz o kilka zadań fabularnych. Pojawiała się też opcja krótkich misji, w których bohater musi dotrzeć do wyznaczonego przez twórców punktu lub wyeliminować konkretną liczbę przeciwników. Twórcy „Ghost of Tsushima” poszerzyli grę o duży wątek fabularny. W rozszerzeniu Iki Island pojawia się tytułowa wyspa, na której bohater musi stawić czoła przeciwnikom oraz swojemu dziedzictwu.

Gry na Playstation5 dla najmłodszych

Sackboy: Wielka Przygoda” to produkcja osadzona w uniwersum serii LittleBigPlanet. Rozgrywka odbywa się w wymiarze 3D i zapewnia więcej zręcznościowych etapów oraz łamigłówek. Jest to tytuł przeznaczony dla dzieci. Tryb kooperacji sprawia, że rodzice mogą bawić się wraz ze swoimi pociechami.  

Sprawdź nasz asortyment gier na PlayStation 5 i zanurz się w świecie cyfrowej rozrywki. 

więcej

Gry na Playstation 5 – najczęściej zadawane pytania