Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Polecane
Nowości
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry na Playstation 5

Playstation 5 jest jedną z najmocniejszych konsol na rynku i co za tym idzie, pozwala ogrywać tytuły zapewniające zaawansowaną oprawę graficzną. Nasz asortyment obejmuje gry na PS5 od deweloperów first-party Sony, jak i międzyplatformowe wydawnictwa od zewnętrznych studiów.

Gry ekskluzywne na PlayStation 5

Sony Interactive Entertainment słynie z wydawania ekskluzywnych gier na konsole z rodziny PlayStation. Gry na PS5 od tzw. deweloperów first-party powstają z myślą o napędzaniu sprzedaży konsoli. W efekcie zazwyczaj wykorzystują pełną moc konsoli oraz dodatkowe funkcje kontrolera DualSense, jak rozbudowany system wibracji.

Gry na PlayStation 5 obejmują odsłony takich serii, jak God of War, The Last of Us, Marvel's Spider Man, czy Horizon. Gry pokroju Ratchet & Clank: Rift Apart pokazały, jaki wpływ na rozwój gier posiadało zaimplementowanie do konsol dysków SSD. Tytuły dedykowane PS5 pozwalają na wyświetlanie zaawansowanych efektów graficznych i wybieranie trybów działania między wydajnością i jakością oprawy graficznej.

Międzyplatformowe gry na PlayStation 5

Gry na PS5 to nie tylko tytuły ekskluzywne, ale także liczne grono pozycji międzyplatformowych, czyli dostępnych również na innych konsolach i PC. Właściciele konsoli Sony mogą przeżywać przygody bohaterów serii GTA, zagłębić się w dynamiczne konflikty Call of Duty, czy zmierzyć się ze złem w Diablo. Najwięksi wydawcy gier dbają o obecność swoich tytułów na japońskiej konsoli. Bez problemu można sięgnąć po najważniejsze marki, jak Assassin's Creed, Resident Evil, czy gry z uniwersum Star Wars.

PlayStation 5 posiada wsteczną kompatybilność z PS4 i część gier ze starszej konsoli bez problemu może być uruchamiana na nowszym sprzęcie. Niemniej wybierając grę na PS5, warto się upewnić, czy nie posiada ona wersji dedykowanej nowszej generacji. Dzięki temu tytuł będzie wspierał aktualne efekty graficzne i wykorzysta dysk SSD. Gry PS5 są dostępne zazwyczaj w niebieskich pudełkach ze stosownym oznaczeniem w górnej części okładki.

Sprawdź bibliotekę gier na PS5 i wybierz tytuły do ogrania w wolnym czasie.

więcej

Gry na Playstation 5 – najczęściej zadawane pytania