LEGO

Klocki LEGO

Kiedy w 1932 roku w niewielkiej miejscowości Billund w Danii powstawała firma Lego, nikt nie spodziewał się, że przedsiębiorstwo zabawkarskie stanie się potentatem rynkowym w dziedzinie klocków. Klocki w postaci cegiełek łączonych ze sobą przy użyciu wypustek i gniazd stały się hitem, a ich ponadczasowy charakter doceniają kolejne pokolenia.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś bliskiego i czekasz na świetne okazje cenowe – sprawdź klocki w atrakcyjnych cenach na tej stronie.

Klockami Lego może bawić się każdy - i kilkuletnie dziecko, i nastolatek, a także osoby dorosłe. Dla najmłodszych przeznaczone są klocki Lego Duplo - kolorowe, duże klocki, które pozwalają na kreowanie rzeczywistości maluchów. Lego oferuje im również wersję Classic i Juniors. To na przykład dobry pomysł na Dzień Dziecka!

Starsze dzieci w wieku od 5 lat wzwyż znakomicie odnajdują się w tematycznych kolekcjach Lego, takich jak Friends i Elves dla dziewczynek czy Lego Ninjago i City dla chłopców. Zresztą podział na klocki „dziewczęce” i „chłopięce” ma charakter umowny.

Lego wpisuje się w trendy rynkowe i tworzy kolekcje inspirowane aktualnymi wydarzeniami w świecie filmowym. Dlatego w ofercie ma klocki: Lego Batman, Disney Princess, DC Super Hero Girls, Star Wars czy Super Heroes.

Starsi użytkownicy i dorośli mogą czerpać ogromną frajdę z zabawy bardziej wymagającymi zestawami Lego Technics, Mindstorms i Creators. Pobudzają one kreatywność i zdolności twórcze, a nawet uczą podstaw programowania.

Klocki Lego to świetny pomysł na prezent zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. W naszej ofercie znajdziesz zestawy Lego dopasowane do wieku, czy zainteresowań. Sprawdź nasz asortyment i wybierz idealny prezent dla dziecka

więcej
ZAINTERESOWANIA
SERIE