/ książki

/ literatura piękna obca

Filtruj
Kategorie
Polecane
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Okładka
Dostępność
Cena

Powieść obca

Sięgnij po największe dzieła literatury światowej, napisane przez słynnych pisarzy, jak Aleksander Dumas czy Margaret Atwood. W naszym sklepie znajdziesz obszerną kategorię literatury pięknej obcej – możesz skorzystać z angielskiej beletrystyki czy beletrystyki światowej. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w tym właśnie zakresie.

Klasyka literatury światowej

Romanse, kryminały, powieści przygodowe i sensacyjne, a do tego thrillery i horrory, które wywołują ciarki na całym ciele. W klasyce literatury światowej znajdziesz wszystko, czego możesz oczekiwać po takich dziełach. Nie ma znaczenia, fanem jakiego gatunku literackiego jesteś – czy bliższe Ci są powieści obyczajowe, czy może historyczne bądź fantastyczne. Wszystkie najważniejsze klasyki beletrystyki światowej są w naszej ofercie obcej literatury pięknej. Bestsellery z kategorii beletrystyka zagraniczna umożliwią Ci zapoznanie się z najważniejszymi, klasycznymi dziełami literatury pięknej obcej.

Jaką beletrystykę warto przeczytać?

Każdy oczytany człowiek powinien znać najwybitniejsze, światowe powieści, które były docenione w wielu konkursach i uzyskały prestiżowe wyróżnienia. Oferujemy książkowe nowości z literatury pięknej obcej, jak i klasyczną beletrystykę światową. Literaturę piękną zagraniczną tworzy wielu autorów, których książki powinny znaleźć się na Twojej półce. Sięgnij po powieści amerykańskich, europejskich i azjatyckich pisarzy. Poznawaj literackie nowości, dzieła noblistów, jak i obiecujących debiutantów. W naszym sklepie dostępne są też kultowe pozycje beletrystyki klasycznej autorstwa pisarzy tworzących w poprzednich stuleciach. Wśród książek z zakresu literatury pięknej obcej znajdziesz zarówno pozycje dotyczące czasów współczesnych, jak i dawnych.

Popularni autorzy literatury pięknej z zagranicy

Jakie książki z gatunku beletrystyka zagraniczna możemy Ci w szczególności polecić? Z pewnością przekrój książek filozoficznych Paulo Coelho, przygodowe „W 80 dni dookoła świata” Juliusza Verne czy „Dżumę” Alberta Camusa. Louisa May Alcott wprowadzi Cię w świat „Małych kobietek”, a Margaret Atwood pokaże realia życia w trudnym świecie wykreowanym w „Opowieści podręcznej”. Jeśli chcesz zapoznać się z angielską beletrystyką, zacznij od książek Jane Austen.

więcej

Ostatnio oglądane

Podobne do ostatnio oglądanego

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.