Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
  • więcej
Ochrona SPF
Linia
  • więcej
Rodzaj skóry
  • więcej
Pojemność
  • więcej

Bazy i utrwalacze do twarzy

Kluczem do trwałego makijażu są pierwsze i ostatnie pociągnięcia. Dlatego oferujemy utrwalające bazy pod makijaż i utrwalacze makijażu aplikowane na sam koniec procesu. W naszym sklepie znajdziesz produkty wiodących marek, w tym Makeup Revolution, AA, Dermacol, Maybelline, Cashmere, Golden Rose i wielu innych.

Bazy pod makijaż – primery

Baza do twarzy, inaczej primer, to podstawa estetycznego i trwałego makijażu. Tworzy pierwszą warstwę, ułatwiającą nałożenie podkładu, fluidu i korektora, a także przedłuża trwałość makijażu twarzy. Bazy pod makijaż powinny być dobrane do typu i kolorytu cery.

Osoby o szczególnych wymaganiach mogą wybrać bazę rozświetlającą, wygładzającą, matującą czy nawilżającą. Bazy pod fluid, bazy pod podkład, bazy do twarzy, primery – pod tymi nazwami znajdziesz kosmetyki, których aplikacją należy zacząć każdy makijaż.

Utrwalacze makijażu – fixery

Po wykonaniu makijażu warto sięgnąć po utrwalacz, czyli fixer. Utrwalacze to najczęściej preparaty w sprayu lub w mgiełce, rzadziej w pudrze wymagającym użycia pędzla do makijażu. Specjalne utrwalacze do twarzy znajdziesz pod takimi nazwami, jak: utrwalacze makijażu w sprayu, mgiełki utrwalające makijaż, fixery czy fixing spraye.

Dobry fixer ma silne właściwości utrwalające, chroni makijaż przed wilgocią i promieniami UV. Przy tym nie zatyka porów i nie daje efektu maski.

Setting spraye – utrwalenie i wyrównanie makijażu

Setting spray bywa czasem nazywany utrwalaczem, ale jego główna rola jest trochę inna. Pozwala scalić i wyrównać warstwy makijażu, aby baza, podkład, fluid, korektor, róż i cienie stopiły się w jednolity, naturalnie wyglądający make-up.

Chcesz, aby Twój makijaż wyglądał perfekcyjnie przez wiele godzin? Przejrzyj naszą ofertę i wybierz najlepszą bazę pod makijaż i swój ulubiony utrwalacz do makijażu. Czy to będzie utrwalająca, rozświetlająca czy wygładzająca baza do twarzy, fixer spray czy mgiełka utrwalająca makijaż – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

więcej