Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki dla dzieci

Czytanie to nawyk, który warto kształtować od najmłodszych lat. Mimo, że trudno o podrobienie zapachu i wrażeń z drukowanych książek, ebooki dla dzieci są równie cennym źródłem rozrywki i wiedzy niezbędnej do rozwoju młodej osoby. Klasyki literatury dziecięcej, debiutanci, polskie i zagraniczne opowieści, bajki, baśnie – wszystko to, co czytaliśmy w dzieciństwie dzisiaj można znaleźć skondensowane w nowoczesnej formie ebooków dla dzieci.

Ebooki dla dzieci – 3-5 lat

„Nauka czytania. Elementarz” przyda się do poznawania pierwszych liter, podczas gdy do snu utulą takie tytuły literatury dziecięcej jak: „Baśniobór” czy „Brzydkie kaczątko”. Dzięki ebookom dla dzieci można też zacząć poznawać w tym wieku egzotyczne zakątki świata, m.in. dzięki książkom Neli Małej Reporterki.

Ebooki dla dzieci – 6-12 lat

W młodszych klasach szkoły podstawowej ebooki dla dzieci, które można zobaczyć podczas szkolnej przerwy czy w domach młodych czytelników, to przede wszystkim wciągające historie. Opowiadają one zarówno o dalekich i nieistniejących światach („O chłopcu, który był kotem”), jak i odnajdywaniu niezwykłości w życiu codziennym („Historie spod podłogi”). Dla dzieci, które lubią gry video, znajdą się z kolei historie rozgrywające się w wirtualnych światach („Minecraft. Wyprawa”).

Lektury – ebooki

Również książki z kanonu lektur szkolnych są dostępne w formie ebooków dla dzieci. Dzięki różnorodnym opcjom czytników tekst można dowolnie pomniejszać i powiększać, aby dostosować go do swojego ulubionego stylu czytania, a plecak nie staje się cięższy od kolejnej książki. W elektronicznej formie można zapoznać się z takimi klasykami jak: „Tajemniczy Ogród”, „Karolcia” czy „Stary człowiek i morze”.

Podręczniki do szkoły – ebooki

Szkolny plecak może stać się jeszcze lżejszy – wystarczy sięgnąć po podręczniki do szkoły w postaci ebooków dla dzieci. Książki dostosowane do formy czytników elektronicznych można swobodnie przeglądać zarówno podczas zajęć zdalnych, jak i lekcji w szkole.

Jeżeli Twoje dziecko lubi czytać i często spędza czas z książką w ręku, warto zastanowić się nad ofertą Empik Go - dzięki naszej aplikacji otrzymasz dostęp do tysięcy ebooków i audiobooków dla dzieci.

Ebooki dla dzieci już dzisiaj mogą znaleźć się na Waszym rodzinnym czytniku – zobacz, co mamy do zaoferowania.

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!

Ebooki dla dzieci – najczęściej zadawane pytania