opis herbu gryffindor
opis herbu gryffindor
opis herbu gryffindor
opis herbu gryffindor

męstwo
odwaga
determinacja

duma
ambicja
spryt

mądrość
bystrość
inteligencja

poświęcenie
cierpliwość
lojalność

Noś barwy swojego domu z dumą!

Sprawdź, co oznaczają detale na herbach poszczególnych domów

herb gryffindor herb slytherins herb ravenclaw herb hufflepuffs

Skompletuj tomy w specjalnej edycji domów

kolekcjonerski tom Harry Potter i Komnata Tajemnic. Domu gryffindor kolekcjonerski tom Harry Potter i Kamień filozoficzny. Domu gryffindor
 kolekcjonerski tom Harry Potter i Komnata Tajemnic. Domu slytherin kolekcjonerski tom Harry Potter i Kamień filozoficzny. Domu slytherin
 kolekcjonerski tom Harry Potter i Komnata Tajemnic.  Domu ravenclaw kolekcjonerski tom Harry Potter i Kamień filozoficzny.  Domu ravenclawn
 kolekcjonerski tom Harry Potter i Komnata Tajemnic. Domu hufflepuff kolekcjonerski tom Harry Potter i Kamień filozoficzny.  Domu hufflepuff

Harry Potter

W kategorii tej znajdują się różne produkty nawiązujące do „Harry’ego Pottera” – cyklu powieści fantasy napisanych przez J.K. Rowling. Nasz asortyment obejmuje nie tylko wszystkie książki z serii, lecz także muzykę, filmy, gry, gadżety czy zabawki.

Harry Potter – książki, ebooki i audiobooki

Książki „Harry Potter” to 7 powieści fantasy, które zostały wydane w latach 1997-2007. Akcja rozgrywa się w magicznym uniwersum czarodziejów, a jednocześnie w mugolskim świecie, pozbawionym magii. Głównym bohaterem cyklu jest młody czarodziej Harry, który wspólnie ze swoimi przyjaciółmi walczy ze światem zła, na czele którego stoi czarnoksiężnik Lord Voldemrort.

W naszym asortymencie można znaleźć nie tylko książki o „Harrym Potterze”, lecz także ebooki i audiobooki. W wersji audio są one czytane przez znanych aktorów – Piotra Fronczewskiego i Wiktora Zborowskiego.

Harry Potter – filmy i muzyka

Fani „Harry’ego Pottera” odnajdą tutaj również filmy, których fabuła została oparta na serii przygód czarodzieja półkrwi. Do wyboru jest 8 ekranizacji – ostatnia powieść została podzielona na dwie części. W rolach głównych występują Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron) i Emma Watson (Hermiona). Oferta obejmuje ponadto płyty muzyczne ze ścieżką dźwiękową do filmów, którą skomponowali Alexandre Desplat, Nicholas Hooper i Patrick Doyle.

Klocki i gry Harry Potter

W kategorii tej znajdują się także różnego rodzaju gry i zabawki, nawiązujące do magicznego świata „Harry’ego Pottera”. Są to m.in. figurki Harry Potter z wizerunkiem postaci z cyklu. Powstały również planszowe, komputerowe i karciane gry Harry Potter. W naszym asortymencie znajdują się też klocki, np. LEGO. W zestawach do układania można znaleźć różnego typu gadżety i akcesoria do odgrywania scen z filmów. Są to np. fioletowe eliksiry, doniczki, ławy, stoły, skarbce, świeczki, skrzynie, miotły czy pająki.

Sprawdź naszą kolekcję produktów z kolekcji „Harry Potter” i znajdź pomysł na wymarzony prezent dla miłośnika cyklu J.K. Rowling.

więcej

Harry Potter – najczęściej zadawane pytania