Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Wydawca

Karty pre-paid do PC

Komputery PC nie są zamkniętym środowiskiem sieciowym zależnym od jednej firmy, jak to ma miejsce w przypadku konsol. Oznacza to, że wydawcy gier posiadają większe możliwości oferowania własnych platform i cyfrowych sklepów. Te wykorzystują płatności m.in. za pomocą kart pre-paid. W naszym asortymencie znajdują się karty przedpłacone takich firm, jak Activision-Blizzard, Riot czy Microsoft.

Zastosowanie kart pre-paid na komputerach PC

Wydawcy gier komputerowych w niektórych tytułach umieszczają wewnętrzne sklepy pozwalające za wirtualną walutę dokonywać zakupów dodatkowych elementów gier. Pozyskiwanie takiej waluty może się odbywać na zasadzie nagrody za rozgrywkę lub poprzez zakup jej za prawdziwe pieniądze. Na rynku możemy znaleźć także gry sieciowe oraz tzw. gry usługi bazujące na mikropłatnościach lub abonamencie. Jedną z metod finansowania takich zakupów jest wykorzystanie kart przedpłaconych.

W przypadku komputerów PC nie mamy do czynienia z kartami pre-paid jednej dużej platformy. Doładowania dobieramy pod konkretną grę lub usługę i korzystamy z kart wypuszczanych na rynek przez oficjalnego dystrybutora danego produktu. Przykładowo mogą to być karty wydawnictwa Activision-Blizzard przeznaczone do przedłużenia subskrypcji gry World of WarCraft lub karty Xbox Game Pass na PC od Microsoftu.

Sposoby użycia kart pre-paid na PC

Szczegółowe czynności związane z wykorzystaniem kart przedpłaconych na PC są zależne od konkretnej platformy na jaką są przeznaczone. Ogólna zasada pozostaje jednak niezmienna. Karty z doładowaniami posiadają na sobie unikatowe kody, do których przypisano wskazaną na karcie wartość docelowej waluty. Wpisanie kodu we wskazanym przez daną usługę miejscu powoduje doładowanie konta użytkownika.

W przypadku kart doładowujących walutę na zakupy w konkretnej usłudze, np. w sklepie danej gry, zwiększamy dostępne saldo naszego konta. Karty subskrypcyjne pokroju Xbox Game Pass na PC wydłużają automatycznie okres działania usługi o okres podany na karcie przedpłaconej. Taka forma płatności pozwala lepiej zarządzać wydatkami. Doładowania mogą również pełnić rolę interesującego prezentu dla gracza korzystającego z konkretnej platformy lub gry.

Przejrzyj karty pre-paid na PC w naszym asortymencie i wybierz interesujące cię doładowanie!

więcej