Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Marka
  • więcej
Typ nadwozia
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
  • więcej

Maty do bagażnika

Mata ochronna do bagażnika to dodatkowe wyposażenie samochodu, które nie tylko zabezpiecza tapicerowaną podłogę przed uszkodzeniami, ale także sam przewożony ładunek. W naszej ofercie dostępnych są setki przeróżnych modeli, dzięki czemu możliwe jest znalezienie odpowiedniej maty do wszystkich popularnych marek aut osobowych i dostawczych, takich jak Volkswagen, Opel, Honda, Skoda, Toyota, Hyundai, Audi – i wielu innych.

Dostępne rozmiary mat bagażnikowych

Ogromna liczba modeli pojazdów, różne roczniki, inne typy nadwozia – wszystkie te kwestie wpływają na spore różnice w rozmiarach bagażników. Aby mata ochronna idealnie wypełniła podłogę przestrzeni do przewożenia ładunku, powinna zostać dobrana indywidualnie pod konkretne auto, nie tylko markę i model, ale także wspomniany rok produkcji i rodzaj nadwozia. Inną wielkość bagażnika będzie miał bowiem Volkswagen Passat kombi, a inną Passat w wersji sedan – i tak dalej.

Mając na uwadze powyższe, proponujemy tysiące mat o różnych długościach i szerokościach. Wiemy jednak, jak niekomfortowa byłaby konieczność dokładnego mierzenia wnętrza bagażnika celem dokładnego dobrania gumowej maty, dlatego też udostępniamy opcję filtrowania wyników po bardzo konkretnych danych pojazdu. To zatem możliwość zaznaczenia konkretnej marki, modelu, generacji, rocznika oraz typu nadwozia – po której ukazują się wyłącznie wyniki dopasowane do takiego samochodu.

Mata gumowa do bagażnika – największe zalety korzystania z maty

Podstawowa zaleta korzystania z maty ochronnej do bagażnika jest ukryta w samej jej nazwie: chroni bagażnik, a dokładniej jego podłogę, przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem. Dzięki niej nie do końca dokręcony płyn do spryskiwaczy nie zamoczy tapicerki, a przesuwająca się podczas jazdy przewożona skrzynka z narzędziami nie zarysuje lub zetrze jej powierzchni. Wysoki kołnierz dostępny w większości modeli, które proponujemy, chroni także ściany bagażnika przed zamoczeniem na skutek wylanej cieczy.

Dodatkowym atutem mat bagażnikowych jest fakt, że zabezpieczają także sam ładunek. Produkty dostępne w naszej ofercie są antypoślizgowe, dzięki czemu przewożone zakupy, zapasy płynów i wszystkie inne elementy znajdujące się w bagażniku nie będą po nim krążyć podczas jazdy. Co więcej, mata gumowa do bagażnika ułatwi także transportowanie dużych psów – ani sierść, ani pazury nie uszkodzą podłogi.

Skorzystaj również z naszej oferty innych praktycznych akcesoriów samochodowych, takich jak wygodne organizery do bagażnika czy pokrowce na siedzenia, by dbanie o auto było jeszcze prostsze!

więcej

Maty bagażnika - najczęściej zadawane pytania